Ana sayfa Haberler Yeni iPhone Tanıtım Tarihi 7 Eylül Olarak Açıklandı

Yeni iPhone Tanıtım Tarihi 7 Eylül Olarak Açıklandı

0

Apple resmi olarak yeni iPhone modelini 7 Eylül Çarşamba günü San Fransisco’da yer alan Bill Graham Civic Auditorium binasında yapacağını açıkladı. Yerel saatle 10.00’da başlayacak etkinlik için Apple davetiyelerini göndermeye başladı.

Adı henüz kesin olarak açıklanmayan yeni iPhone modelinin isminin iPhone 7 ve türevleri olması bekleniyor. Daha önce paylaştığımız Söylentilerle iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro Özellikleri yazıda yeni modelin sahip olmasını beklediğimiz özellikleri paylaşmıştık. Yaptığımız haberde yine Eylül ayında tanıtımın olacağı ve 10 gün içinde yeni iPhone modelinin satışa sunulacağını belirtmiştik.

teloji.com olarak yaptığımız haberlerde ve birçok yerde çıkacan dedikodulara göre iPhone’un yeni modelinde çift kamera olması ve 3.5 Jack girişinin olmamasına kesin gözüyle bakılıyor. Bakalım yapılan haberler doğru çıkacak mı ? Bizde etkinliği yakından takip ederek tüm detayları sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here