Ana sayfa Haberler Yeni iPhone Modellerinin İsimleri Belli Oldu

Yeni iPhone Modellerinin İsimleri Belli Oldu

0

Apple’ın 12 Eylül’de tanıtacağı 2017 model yeni amiral gemisi iPhone modellerinin isimleri kesinleşti. Farklı kaynaklardan gelen bilgiler birbirini doğruladı ve telefon isimleri belli oldu.

Ünlü geliştirici Steven Troughton-Smith’in Apple‘ın sızdırılmış iOS 11 GM buradaki sürümünü inceledikten sonra yeni iPhone modellerinin isimlerinin iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X olarak açıkladı. Biz de geçen hafta yayınladığımız haberimizde yeni modellerin adını iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X olarak belirtmiştik.

Ayrıca sağlam sızıntılarıyla bilinen Benjamin Geskin de yeni iPhone modellerinin isimlerini iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X olarak doğruladı.

Apple’ın yeni iPhone modellerinin tanıtılmasına sadece 2 gün kaldı ve meraklar doruk noktasına ulaştı. Bizler de sizler gibi yeni modelleri sabırsızlıkla bekliyoruz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here