Ana sayfa Haberler Yeni iPhone Modelinin Adı iPhone X Olabilir

Yeni iPhone Modelinin Adı iPhone X Olabilir

0

Apple yeni akıllı telefonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni iPhone modelerinin tanıtımına kısa bir zaman kala telefon hakkında yeni iddialar ortaya atılmaya başlandı. Buna göre iPhone 8 olarak beklenen modelin adının iPhone X olacağı iddia ediliyor.

Apple’ın akıllı telefonlarının 10. yılı olması nedeniyle bu yıl çok sağlam bir telefonla karşımıza çıkması bekleniyor. iCulture sitenin iddiasına göre iPhone 8 olarak beklenen yeni modelin adı iPhone X olacak. X bildiğiniz gibi Roma rakamıyla 10 rakamını ifade ediyor. Daha önce Motorola firması da Droid X adıyla yeni cihazını tanıtmıştı ve aynı şey iPhone modeli için de olabilir.

Yeni iPhone modeli için ortaya atılan bir diğer iddia ise iPhone Edition olarak isimlendirilmesi. iPhone 7s ve iPhone 7s Plus olarak beklenen modellerin ise iPhone 8 ve iPhone 8 Plus olarak isimlendirilmesi bekleniyor. Zira bu yeni modellerinde cam arka panel, kablosuz şarj desteği ve daha bir çok yeni özellikle gelmesi bekleniyor. Ve bu kadar çok yeniliğin olacağı modelin sadece bir S ile belirtilmesi beklenmiyor.

Apple yeni modellerini 12 Eylül tarihinde tanıtacak, bizlerde sizin gibi sabırsızlıkla bekliyoruz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here