Ana sayfa Haberler Yeni iPhone Modeli Yeni Renklerle Geliyor

Yeni iPhone Modeli Yeni Renklerle Geliyor

0

Apple’ın 2018 yılında 3 yeni iPhone modelini tanıtmasına artık kesin gözüyle bakılıyor. Bu telefonlardan ikisi üst segment cihaz, diğer bir model ise LCD ekrana sahip ve daha uygun fiyatlı bir cihaz olacak. iPhone 5c’nin devamı gibi düşünebileceğimiz bu yeni iPhone modeli için Apple’ın üç yeni renk seçeneği sunması bekleniyor.

Apple artık her yıl üç yeni iPhone modeli tanıtıyor. 2018 yılında da üç yeni iPhone modelinin tanıtılması bekleniyor. Tanıtılacak olan akıllı telefonlardan ikisi üst segment olacak ve bunlardan biri iPhone X’in devamı şeklinde olacak. Cihazlardan biri ise LCD ekrana ve daha düşük özelliklere sahip uygun fiyatlı bir iPhone modeli olacak. LCD ekranlı bu modelin iPhone 5c benzeri bir cihaz olması bekleniyor.

Rosenblatt analisti Jun Zhang, Apple’ın ucuz modelinin iPhone 5c’ye benzeyen bir dizi renk seçeneğiyle geleceğini iddia etti. Buna göre bu modelin mavi, sarı ve pembe renk seçeneklerine sahip olması bekleniyor. Diğer üst modellerin ise yine gri, siyah, gümüş, altın, beyaz renklerle gelmesi bekleniyor.

Sarı, mavi ve pembe renk seçenekleri ile iPhone 5c’yi andıracak olan modelin, iPhone 5c gibi plastik bir gövde yerine cam veya metal bir gövdeyle gelmesi de beklenenler arasında.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here