Ana sayfa BLOG Yeni Apple Reklamı: Mesajla Para Gönderme

Yeni Apple Reklamı: Mesajla Para Gönderme

0

Apple dün resmi youtube kanalı üzerinden yeni bir reklam filmi yayınladı. Apple’ın yayınladığı yeni reklam filminde iPhone X ile Apple Pay Cash özelliği gösteriliyor. Apple Pay Cash, iMessage kullanarak para transferi yapılmasını sağlıyor.

Apple geçtiğimiz yıl WWDC17 etkinliğinden Apple Pay Cash‘i tanıtmıştı. Apple Pay Cash PayPal gibi para transferi yapmayı sağlayan bir servis. iPhone’larda bulunan iMessage mesajlaşma uygulaması ile iPhone kullanıcılarının birbirine saniyeler içinde para göndermesini ve almasını sağlıyor. Ayrıca sanal kart kullanarak mağazalardan alışveriş yapılmasını sağlıyor.

Yayınlanan 15 saniyelik reklam filminde iPhone X ve Face ID kullanılarak para gönderme işleminin ne kadar basit olduğu gösteriliyor. Apple Pay Cash, iOS 11.2 ve üstü versiyon kullanan tüm iPhone modellerinde çalışmaktadır.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın