Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Yasaklı Sitelere Girmenin En Hızlı Yolu – Rocket VPN

Yasaklı Sitelere Girmenin En Hızlı Yolu – Rocket VPN

0

Ülkemizde maalesef her geçen gün internet yasaklarına bir yenisi ekleniyor. Ancak size tanıtacağımız Rocket VPN uygulaması sayesinde android cihazlarınızda yasaklara takılmadan hızlı bir şekilde yasaklı sitelere girebilirsiniz. Hem de arkanızda hiç bir iz bırakmadan.

Kanada kaynaklı Liquidum firması tarafından geliştirilen Rocket VPN test ettiğimiz en iyi VPN uygulaması. Uygulamayı Google Play’den indirdikten sonra gerekli izinleri vermeniz yeterli. Roket VPN uygulaması içinde kendi internet tarayıcısı bulunuyor. Farklı ülkelerin IP adreslerinden bağlanarak yasaklı tüm sitelere hızlı bir şekilde bağlanabiliyorsunuz. Güvenli tarayıcısı ve değiştirilmiş ip adresiniz sayesinde gizliliğiniz de korunmuş oluyor.

Uygulama içinde Hollanda, ABD, İngiltere, Almanya, İsveç, Singapur ve Japonya IP’leri mevcut. Ve işin en güzel yanı ise sinyal seviyesi ile en hızlı internetin hangi bağlantıda olduğunu görebiliyorsunuz. Ülkemize yakın olduğu için Avrupa ülkelerini seçerseniz daha hızlı bir internet bağlantısı gerçekleşecektir.

rocket-vpn-ulkeler

Bağlanmak istediğiniz ülkeyi seçtikten sonra tek yapmanız gereken uygulama içinde “Search or type URL” yazan yere bağlanmak istediğiniz sitenin adresini yazmak. Rocket VPN ile bağlantı sağlandığı zaman telefonunuzun sol üst köşesinde bir anahtar işareti belirecek ardından güvenli ve yasaksız olarak internette gezmeye başlayacaksınız.

rocket-vpn-urlRocket VPN uygulamasını indirmek ücretsizdir. Ancak uygulama size aylık 500 MB veri limiti koymaktadır. Eğer sınırsız olarak veri almak istiyorsanız belli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Aylık 12.09 TL, 3 Aylık 9.07 TL/Ay, 1 Yıllık 6.04 TL/Ay ödeyerek sınırsız olarak veri trafiği alabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp, Netflix, Youtube, Skype, Facebook, Messenger, Viber, Kik, Snapchat gibi uygulamaları kullanmak ücretsizdir.

Aşağıdaki bağlantıdan Rocket VPN uygulamasını indirebilirsiniz.

google-play_android

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın