İstanbul’un kirli havası, trafiği, bitmek bilmeyen gürültüsü ve kalabalığı ara sıra kaçmanız gerektiğini hissettirebilir. Uzun çalışma saatleri, yorucu görevler, okuldaki ağır dersler, kısacası yaşama telaşı dediğimiz şey, tatil günlerini aratır. Sabah istediğiniz saatte uyanıp otel odanızdan inip size özel hazırlanan kahvaltının keyfini çıkarmak, ardından harika bir havuz keyfi, çıkıp etrafta dolaşmak, doğanın sakinliğini içinize çekmek, harika bir masajla kaslarınızın gevşediğini hissetmek. Tatiller gerçekten harika zamanlar, aslına bakarsanız bu anları özel kılan, diğer günlük hayatın sorumluluklarından tamamen uzaklaşmış olmak. Kendinizi yalnızca keyifli vakit geçirmeye programlayıp telefonu kapatabilmek. Öyleyse bu mükemmel zamanları yaşamak yerine neden aynı bütçeyle eşinize pahalı saatler ya da mücevher, çanta hediye edesiniz? Ya da diğer yakınlarınıza özel hediyeler almak istediğinizde neden bu, onu tamamıyla kendine getirecek nefis bir tatil olmasın. Bizce olsun, çünkü fırsat ve zaman varken değerlendirilmeli. Belki bunun tam olarak nasıl hediye edileceği konusunda endişeleriniz vardır ancak bu endişeler yersiz çünkü bodo Türkiye var!

Yakınlara Tatil Hediyeleri Nasıl Verilir?

bodo.com deneyim hediyeleri internet mağazasını henüz tanımayan misafirlerimize anlatalım. bodo, uzun zaman önce Ukrayna’da doğup deneyim hizmetleriyle yaratıcılık olarak hediye piyasasında özgün bir yer edinmiştir. Aynı zamanda iki yıla yakın zamandır bodo Türkiye ekibi ile de Ülkemizdeki sıradan hediye tarzına yenilik kazandırmıştır. Sıradan tarz olarak bahsettiğimiz obje türündeki tüm hediyeler. Ancak hediye emek, içtenlik ve gerçeklikken yalnızca bunlardan ibaret olamaz. Böylece ‘’Tatil’’ kategorisi gibi pek çok sevilen alanda kategoriler oluşturup her birine, iş ortaklarıyla hazırladığı deneyim hediyeleri yerleştirdi. Böylece bodo.com’da deneyim olarak sunulan tüm hediyeleri, e-hediye sertifikası ve hediye kartı aracılığında şık sunumlarla yakınlarınıza armağan etmenizi sağladı. Yani yakınlarınıza tatil hediyeleri vermek istediğinizde yapmanız gereken: bodo.com’da ‘’Tatil’’ kategorisini ziyaret edip sunacağınız kişiye ve bütçenize göre en uygun deneyimi seçip sipariş oluşturmak.

Tatili ayağınıza getiren hediye fikirleri

Yalova’nın o huzur veren, sakin dünyasını görmüş olmalısınız. Hatta belki İstanbul’un yoruculuğundan sıkılıp günübirlik kaçtığınız bile olmuştur. Oradaki benzersiz doğanın insanla içselleştiği dünyaya, bu kez muhteşem bir tatile gitmeye var mısınız https://bodo.com/tr/tatil/ O halde deneyimleri tanıyın: ‘’Aile için Hafta Sonu SPA Tatili’’, ‘’Aile için Hafta Sonu Kaplıca Tatili’’, ‘’İki Kişi için Hafta Sonu SPA Tatili’’, ‘’İki Kişi için Hafta Sonu Kaplıca Tatili’’. 2 yaşından küçük çocuğunuzla iki kişilik tatilleri, 2 yaştan büyük ise Aile tatillerini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz sevdiğiniz kişiyle baş başa da çıkabilir, romantizmi canlı tutarsınız. Sauna, açık-kapalı havuzlar, jakuzi, sabah-akşam yemekleri ve deneyime göre dahil olan tüm hizmetleri bodo’da inceleyebilirsiniz.

Paylaş

Yorumdan çık