Ana sayfa Haberler Xiaomi Resmen Türkiye’de. Xiaomi Mi A2’nin Türkiye Fiyatı da Belli Oldu

Xiaomi Resmen Türkiye’de. Xiaomi Mi A2’nin Türkiye Fiyatı da Belli Oldu

0

Dünyanın en fazla akıllı telefon satan firmalarından biri olan Xiaomi sonunda resmen Türkiye’de. Uzun zamandır ülkemizde akıllı telefonları satılan Xiaomi, artık EVOFONE distribütörlüğü ile ülkemizde satılacak.

Xiaomi’nin akıllı telefonları uzun zamandır Türkiye’de satılıyordu. Ancak satın alınan cihazlar ithalatçı garantili olarak satılıyordu. EVOFONE, Xiaomi’nin Türkiye distribütörlüğünü aldı ve artık satılan cihazlar Xiaomi Türkiye Garantili olarak satılmaya başlanacak.

Xiaomi’nin resmi olarak Türkiye pazarına girmesiyle birlikte, satışa sunulacak ilk akıllı telefon modeli de Xiaomi Mi A2 olacak. Orta segmente yer alan Xiaomi Mi A2, 2599 TL‘den satışa sunulacak. Ancak lansmana özel olarak cihaz ilk ay 2199 TL‘den satılacak.

Xiaomi Mi A2 özellikleri için tıklayın.

Mi Shop İstanbul’da Açılıyor

Akıllı telefon,televizyon, notebook, drone, akıllı saat, bisiklet, scooter gibi birçok teknolojik ürünün satılacağı Türkiye’deki ilk Mi Shop, Eylül ayında İstanbul açılacak. Konuyla ilgili açıklama yapan EVOFONE Genel Müdür Yardımcısı Onur Çon, Eylül ve Ekim ayında 2 Mi Shop açmayı planladıklarını ve 160 farklı Xiaomi ürün seçeneğinin yerinde deneyimlenebileceğini belirtti.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here