Ana sayfa Haberler Xiaomi Redmi Note 6 Pro’nun Özellikleri Sızdırıldı

Xiaomi Redmi Note 6 Pro’nun Özellikleri Sızdırıldı

0

Xiaomi, orta segmentte yer alacak olan Xiami Redmi Note 6’yı tanıtmaya hazırlanıyor. Akıllı telefonun perakende kutusunun canlı resmi paylaşıldı ve kutu üzerindeki bilgilerden Xiaomi Redmi Note 6 Pro’nun birçok özelliği de gün yüzüne çıkmış oldu.

Ortaya çıkan fotoğrafta telefonun kutusu gösteriliyor ve kutu üzerinde Redmi Note 6 Pro’nun birçok teknik özelliği yer alıyor. Akıllı telefon 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanıyla görülüyor. Ancak telefonun farklı fiyat aralığında yer alacak olan 3 GB RAM/ 32 GB depolama alanı ve/veya 6 GB RAM/64 GB dahili depolama alanı seçeneklerini de sunmasını bekliyoruz.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro’nun 6.26 inç boyutunda ve 2280 x 1080 piksel (Full HD+) çözünürlük sunan bir ekranla gelmesi bekleniyor. Bununla beraber cihazın 4000 mAh batarya ile geleceği görülüyor. 19:9 boy/en oranına sahip olacak olan telefonun arka tarafında 12 MP + 5 MP çift arka kamera yer alırken telefonun ön tarafında 20 MP + 2 MP çift selfie kamerası bulunacak. Cihazın hem ön hem de arka kameraları Portre modu özelliği sunacak.

Canlı resimde siyah renk seçeneğiyle görüntülenen Redmi Note 6 Pro’nun farklı renk seçenekleri, duyuru tarihi ve fiyatı hakkında henüz Xiaomi tarafından bir açıklama yok. Ancak cihazın paketlenmiş olan kutusu, tanıtımın yakın bir zamanda olacağına işaret ediyor.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here