Anasayfa Haberler Xiaomi Mi Mix 3 Tanıtım Videosu Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi Mix 3 Tanıtım Videosu Ortaya Çıktı

0

Xiaomi, geçtiğimiz günlerde merakla beklenen yeni amiral gemisi Xiaomi Mi Mix 3’ü 25 Ekim Perşembe günü tanıtılacağını duyurmuştu. Şimdiyse telefonla düşük ışıkta çekilmiş 2 portre fotoğrafı ve bir tanıtım videosu paylaşıldı.

Merakla beklenen Xiaomi Mi Mix 3 ile ilgili yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. 25 Ekim’de resmen tanıtılacak olan yeni amiral gemisiyle çekilmiş 2 adet fotoğraf paylaşıldı. Weibo’da şirket kurucusu Lin Bin tarafından paylaşılan fotoğraf düşük ışıklı kapalı bir mekanda çekilmiş. Fotoğrafların birinde öndeki öğeler net, arkadaki öğelere ise bokeh efekti uygulanmış durumda. Diğer fotoğrafta ise bunun tam tersi. Ve görünen o ki Xiaomi Mi Mix 3, hem portre modu konusunda hem de düşük ışıklı fotoğraf konusunda oldukça başarılı.

Aşağıdaki resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

Sızdırılan diğer şey ise Youtube üzerinde paylaşılan ve Xiaomi Mi Mix 3’ün kızaklı kamerasını tanıtan tanıtım videosu. Bu video Xiaomi tarafından hazırlanmış bir tanıtım videosu. Tanıtım videosunda Xiaomi’nin yeni teknolojisi kızaklı kameraya vurgu yapılıyor.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz