Ana sayfa Haberler Xiaomi Mi 8 Youth ve Mi 8 Screen Fingerprint Edition Geliyor

Xiaomi Mi 8 Youth ve Mi 8 Screen Fingerprint Edition Geliyor

0

Xiaomi geçtiğimiz Mayıs ayında Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 8 SE ve Xiaomi Mi Explorer Editon modellerini tanıtmıştı. Marka şimdi Çin’de iki yeni Mi 8 modeli olan Xiaomi Mi 8 Youth ve Mi 8 Screen Fingerprint Edition (Ekrana gömülü parmak izi okuma) modellerini tanıtmaya hazırlanıyor.

Yakın zamanda tanıtılacak olan Xiaomi Mi 8 Youth ve Mi 8 Screen Fingerprint Edition modellerinin teknik özellikleri hakkında ne yazık ki şuan için çok fazla bir bilgi bulunmuyor. mysmartprice.com sitesinde paylaşılan belgeye göre telefonların depolama alanları, RAM kapasiteleri ve renk seçenekleri ortaları çıktı.

Ortaya çıkan belgeye göre Xiaomi Mi 8 Youth, 4GB RAM + 64GB dahili depolama alanı, 6GB RAM + 64GB depolama alanı, 6GB RAM + 128GB dahili depolama alanı ve uzay grisi, siyah ve mavi renk seçeneklerine sahip olacak.

Xiaomi Mi 8 Screen Fingerprint Edition ise ekrana gömülü parmak izi okuma özelliğine sahip olacak. Cihaz 6 GB RAM + 128 GB dahili depolama alanı ve 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı seçenekleri sunacak. Telefonun siyah ve altın renk seçenekleri olacak.

Xiaomi’nin yeni modelleri hakkında bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here