Ana sayfa Haberler Xiaomi Black Shark Skywalker, Geekbench’de Görüldü

Xiaomi Black Shark Skywalker, Geekbench’de Görüldü

0

Xiaomi’nin yeni oyuncu telefonu Xiaomi Black Shark Skywalker, Geekbench’de Snapdragon 855 yonga setiyle görüldü. Xiaomi geçen yıl Nisan ayında Black Shark modelini ve ardından Ekim ayında Black Shark Helo modelini oyuncuların beğenisine sunmuştu ve şimdi ufukta Xiaomi’nin üçüncü nesil oyuncu telefonu görüldü.

Xiaomi yeni oyuncu telefonu Xiaomi Black Shark Skywalker’ı tanıtmaya hazırlanırken cihaz Snapdragon 855 chipsetiyle Geekbench’de görüldü. Geçtiğimiz yıl Nisan ayında Black Shark modeliyle beğeni toplayan marka Ekim ayında 10 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanına sahip Black Shark Helo modelini tanıtmıştı. Ortaya çıkan Geekbench görüntüsünde yeni modelin en az 8 GB RAM‘e, Android 9.0 Pie işletim sistemine ve Snapdragon 855 chipsete sahip olacağı görülüyor.

Xiaomi Black Shark Skywalker’in, Geekbench testinde tek çekirdekte 3.494 puan, çoklu çekirdekte ise 11.149 puan aldığı görülüyor. Snapdragon 855’li bir android cihaz ilk defa 10.000 puan eşiğini geçmiş oldu. Bu puan eşiğini şimdiye kadar A11 Bionic ve A12 Bionic chipste sahip iPhone modelleri geçebildi.

Gelecek aylarda gerçekleşecek olan Xiaomi Black Shark Skywalker tanıtımı sonrasında verilerin doğruluğunu görmüş olacağız.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here