Ana sayfa Haberler Xiaomi Black Shark 3’ün Canlı Görüntüsü Ortaya Çıktı

Xiaomi Black Shark 3’ün Canlı Görüntüsü Ortaya Çıktı

0

Oyun severler merakla Xiaomi’nin yeni oyuncu telefonu Xiaomi Black Shark 3‘ü tanıtmasını bekliyor. 3 Mart‘ta tanıtılacak olan yeni oyun telefonun özellikleri ve görselleri sızdırılmaya başladı. Bugün ortaya çıkan yeni bir sızıntı telefonun arka kamera kurulumunu gösteriyor.

Mobil oyun severler merakla Xiaomi Black Shark 3’ün tanıtılmasını beklerken telefonun arka tasarımını gösteren sızıntılar ortaya çıktı. Oyuncular için kamera odakta olmasa da  tasarım detayları önem taşıyor. Görselde görüldüğü üzere Black Shark 3’ün arka tarafında üçgen şeklinde dizilmiş 3 kamera yer alıyor. Kameraların özellikleri hakkında kesin bir bilgi olmamakla birlikte ana kameranın 64 MP olacağı söyleniyor.

@xiaomishka twitter hesabından paylaşılan render görüntüleri de kabaca telefonun arka tasarımını gösteriyor. Xiaomi Black Shark 3’ün arka tasarımı yine oyun severlerin beğenisini alacak gibi gözüküyor. Arka tarafta yine LED şeritler yer alacak.

Bu yıl tanıtılacak olan Black Shark 3‘ün hem normal hem de Pro versiyonda gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. İki telefon arasında doğrulanan tek fark cihazların batarya kapasitesi. Normali 4.720 mAh, Pro ise 5.000 mAh batarya sahip olacak.

Telefonların beklenen teknik özellikleri hakkında bilinen şeyler ise cihazların 65W hızlı şarj ile gelmesi. Bunun yanı sıra cihazların Snapdragon 865 yonga seti, 16 GB’a kadar RAM, 120Hz ekran yenileme hızı ve gelişmiş soğutma sistemi gibi özelliklere sahip olması bekleniyor.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here