Xiaomi 12 Ultra‘nın sabırsızlıkla beklenen tanıtımı yaklaşırken cihaz hakkında yeni sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak telefonun tasarım detayları ortaya çıkmıştı. Şimdiyse telefonun farklı kaplama çeşitleriyle geleceğine dair raporlar sızdırıldı. Cihaz, cam, seramik ve deri seçenekleriyle sunulacak.

Geçtiğimiz yıl tanıtılan Xiaomi 11 Ultra sadece seramik kaplamaya sahip bir gövdeyle gelmişti. Çin kaynaklı yeni raporlara göre Xiaomi, yeni amiral gemisinde Seramik, Cam ve Vegan Deri seçenekleri sunacak. Cam gövde çoklu renk seçenekleriyle sunulacak, seramik gövde sadece siyah ve beyaz olacak, vegan deri konfigürasyonunun renkleri ise henüz bilinmiyor.

xiaomi 12 ultra leak

Seramik kaplama, cam kaplamaya göre daha sağlam ve dayanıklıdır. Ama bununla birlikte seramik kaplama, cama göre daha maliyetlidir. Elde edilen bilgilere göre üretim aşamasında olan Xiaomi 12 Ultra’nın, Haziran ayı civarında satışa sunulması planlanıyor. Cihaz hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Paylaş

Yorumdan çık