Ana sayfa Haberler Whatsapp’a Karanlık Mod Özelliği Geliyor

Whatsapp’a Karanlık Mod Özelliği Geliyor

0

Son zamanlarda aldığı yeni güncellemeler ile birçok yeni özelliğe kavuşan Whatsapp yakın zamanda karanlık mod özelliğine kavuşacak gibi gözüküyor. Uzun zamandır beklenen karanlık mod özelliği çok yakında geliyor.

Whatsapp kullanıcılarının uzun zamandır istediği bir özellik olan Karanlık Mod, yakın zamanda Whatsapp’a geliyor. WABetaInfo tarafından paylaşılan bir Tweet, Whatsapp’ın yakın zamanda karanlık mod özelliğine kavuşacağını belirtiyor. WABetaInfo daha önce Twitter’ın da karanlık mod özelliğine kavuşacağını yazmış ve Twitter karanlık mod özelliğine kavuşmuştu.

WABetaInfo’un attığı tweet’in türkçe karşılığı şu şekilde:

İyi haberleri vermekten mutluluk duyuyorum: WhatsApp sonunda Karanlık Mod üzerinde çalışıyor. Bu bir rüya! 

Son güncellemelerde bu duruma işaret eden birçok şey var. OLED ekranlı Android ve iOS cihazlar için tam olarak uyumlu çalışacağını umut ediyoruz.

Karanlık Mod özelliği, özellikle gece telefon kullananlar için olmazsa olmaz özelliklerden biri. OLED ekranlık cihazların artmasıyla birlikte karanlık mod özelliğine talep de artıyor. Whatsapp’a karanlık mod özelliğinin ne zaman geleceği henüz belli değil ama ilk güncelleme ile birlikte bu özelliğe kavuşması sürpriz olmayacaktır.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here