Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Whatsapp’a Gönderilen Mesajı Silme Özelliği Geldi

Whatsapp’a Gönderilen Mesajı Silme Özelliği Geldi

0

Whatsapp’dan uzun zamandır beklenen bir özellik olan “gönderilen mesajı silme” özelliği nihayet kullanıcılara sunuldu. Yakın zamanda konum takip özelliğini getiren Whatsapp yenilikleriyle kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor.

Whatsapp tarafından “Delete for Everyone” adı verilen özellik sayesinde birine göndermiş olduğunuz mesajı silebileceksiniz. Göndermiş olduğunuz mesajı sildiğiniz zaman mesaj hem sizin telefonunuzdan hem karşı tarafın telefonundan hem de mesajlaşma yedeğinden silinecek. Ancak burada dikkat etmeniz gereken iki husus var. Birincisi silinen mesajın yerine “bu mesaj silindi” ibaresi gelecek. Diğeri ise gönderdiğiniz mesajı silmek için sadece 7 dakikanız olacak.

Whatsapp gönderilen mesajı silmek için size sadece 7 dakika verecek. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya gönderdikten sonra pişman olduğunuz bir mesaj varsa bunu 7 dakika içinde silebileceksiniz. Ancak bu süreyi geçerseniz geçmiş olsun.

Whatsapp’ın bu yeni özelliği şuan belli bir kullanıcı kitlesine gönderilmiş durumda. Yakın zamanda gelecek olan güncelleme ile tüm kullanıcılarda gönderilen mesajı silme özelliği aktif olacak.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here