Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Whatsapp’a Durum (Snap) Özelliği Geldi

Whatsapp’a Durum (Snap) Özelliği Geldi

0

Snapchat’ın hikayeler özelliği Instagram’dan sonra Whatsapp’a da geldi. Whatsapp bugün aldığı yeni güncelleme ile Durum adı verilen özelliğine kavuştu.

Whatsapp Durum Nedir ? derseniz Snapchat benzeri bir özellik diyebiliriz. Artık Whatsapp’da da dilediğiniz fotoğraf veya videoyu 24 sonra silinecek şekilde paylaşabilirsiniz.

Whatsapp Durum’larda paylaşacağınız fotoğraf ve videolar varsayılan olarak telefon rehberinizdeki tüm kişilerle paylaşılır. Ancak dilerseniz Durum Gizlilik Ayarları bölümünden paylaşacağınız durumun kim tarafından görüleceğini belirleyebilirsiniz.

Durum Güncellemelerinizi kimlerin görebileceğini Durum gizlilik ayarları bölümünden Kişilerim, Şunlar hariç kişilerimle paylaş veya sadece şu kişilerle paylaş seçeneğini seçerek paylaşabilirsiniz.

whatsapp durum gizlilik ayarlari

Whatsapp Durum bölümünde yapacağınız paylaşımlar 24 saat sonra otomatik olarak silinmektedir. Paylaşımlarınıza emoji, yazı ve çizim ekleyebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantılardan iOS ve Android için güncel whatsapp uygulamasını indirerek Durum’lar özelliğini aktif hale getirebilirsiniz.

Android için Whatsapp indir

iOS için Whatsapp indir

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın