Ana sayfa Haberler Whatsapp Video Arama Özelliğini Çok Yakında Görebiliriz

Whatsapp Video Arama Özelliğini Çok Yakında Görebiliriz

0

Dünyanın en fazla kullanılan mesajlaşma uygulaması Whatsapp yakın zamanda videolu arama özelliğine kavuşacak gibi gözüküyor. 2015’in ilk yarısında sesli arama özelliğine kavuşan Whatsapp 2017 başında da videolu arama özelliğine kavuşabilir.

Geçtiğimiz günlerde yeni güncellemesi ile gönderilen fotoğraflara yazı, emoji ekleme özelliğine kavuşan Whatsapp daha çok mesajlaşmaya yoğunlaşıyor. Videolu görüşme özelliği hakkında birçok haber çıkmasına rağmen Whatsapp yetkilileri bu konuda acele etmek istemiyor. Ancak son zamanlarda Whatsapp’ın video arama özelliğinin test çalışmalarını hızlandırdığı gözlemleniyor.

Whastapp’ın video arama özelliğini test eden kullanıların paylaştığı fotoğraflarda görüldüğü gibi whatsapp’da arama butonuna dokunulduğunda küçük bir menü açılıyor ve menüden sesli arama veya videolu arama seçeneği seçiliyor.

Şuan için whatsapp videolu arama özelliğinin ne zaman herkese sunulacağına dair net bir bilgi yok ama Whatsapp’ın ilerleyen dönemde bu özelliğe kavuşacağı kesin.

Eğer sizde Whatsapp’ın test sürümünü denemek istiyorsanız buradan kayıt yaptırabilirsiniz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here