Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Whatsapp Silinen Mesajları Geri Yükleme

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Yükleme

0

Whatsapp mesajları Android, Windows Phone ve BlackBerry 10 telefonlarda her gün saat 04.00’da yedeklenmektedir. iPhone modellerinde yani iOS cihazlarda ise Whatsapp mesaj yedeklemesi bulunmamaktadır. Android, Windows Phone ve BlackBerry 10 telefonlar için aşağıda anlatacağımız yöntemi deneyebilirsiniz. iPhone telefonlar içinse iCloud yedeğini veya iTunes yedeğinden Whatsapp mesajlarınızı kurtarmayı deneyebilirsiniz.

Android, Windows Phone ve BlackBerry 10 telefonlarda silinen Whatsapp mesajlarını geri yüklemek için telefonunuzda bulunan Whatsapp uygulmasını kaldırın ve tekrar geri yükleyin. Yükleme işlemi esnasında uygulama size mesaj geçmişinizi geri yüklemek istediğinizi sorar. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Geri Yükle butonuna dokunduğunuz zaman silinen mesajlarınız tekrar yüklenecektir.

whatsapp-geri-yukleme

Eğer anlatılan bu yöntemi yaptığınız halde Whatsapp mesajlarınız geri yüklenmedi ise SD kartınız veya sohbet geçmişi dosyanız bozuk olabilir, whatsapp yedeklemeniz çok eski olabilir (en fazla 7 gün önceki yedekler geri getirilmektedir.) veya başka bir telefon numarasıyla sohbet geçmişini yedeklemiş olabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın