Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Whatsapp Mesajlarını Mavi Tik Olmadan Okuma – Yeni Yöntem

Whatsapp Mesajlarını Mavi Tik Olmadan Okuma – Yeni Yöntem

0

Whatsapp’dan gelen bir mesajı okuduğumuz zaman karşı tarafa mesajın okunduğunu belirten mavi tik işareti gönderilir. Ancak anlatacağımız yöntem sayesinde whatsapp mesajlarını okuduğunuz halde karşı tarafa mavi tik gitmeyecektir.

Sizlere anlatacağımız mavi tiksiz whatsapp mesajı okuma yöntemi yeni bir yöntemdir ve başka hiç bir sitede bu yöntemi bulamazsınız. Ayrıca anlatacağımız yöntem ile kendi whatsapp ayarlarınızda bir değişiklik yapmayacağınız için siz okundu bilgisini almaya devam edeceksiniz.

Android işletim sisteminde yer alan Widget özelliği ile Whatsapp mesajlarını okuyacağız ve karşı tarafa mavi tik gitmeyecektir.

Whatsapp Mavi Tik Olmadan Mesaj Okuma

  • Telefon ana ekranında boş bir yere parmağınızı bastırıp biraz bekleyin ve altta açılan menüden Widget’lar seçeneğini seçin.
  • Açılan listeden Whatsapp‘ı bulup seçin ve içinde yer alan WhatsApp seçeneğini seçin.

whatsapp widget ekleme

  • Whatsapp kısayolunu telefonun ana ekranına eklemek için Whatsapp’ın üzerine parmağınızı bastırın ve ana ekranda boş bir yer yerleştirin.

whatsapp mavi tik olmadan mesaj okuma

Artık whatsapp’dan gelen mesajlar telefon ana ekranında listelenecektir. Buradan gelen tüm whatsapp mesajlarını okuyabilirsiniz. Bu küçük whatsapp hilesi sayesinde mesajları okuduğunuz zaman karşı tarafa okundu bilgisi yani mavi tik gitmeyecektir.

Ana ekrana eklemiş olduğunuz whatsapp kısayolu aynı zamanda aşağı yukarı hareket edebilmektedir. Böylece çok fazla mesaj gelse de çubuğu aşağı doğru kaydırarak tüm whatsapp mesajlarını okundu bilgisi olmadan yani mavi tik olmadan okuyabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın