Whatsapp grup ismi değiştirme nasıl yapılır bu yazımızda tüm detaylarıyla anlatacağız. Whatsapp Grupları, aile üyeleri, arkadaşlar, iş arkadaşları, veli/öğretmen gibi birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Whatsapp grup ismi ise, grubun konusunu belirlemektedir. Gelin şimdi whatsapp grup ismi nasıl değiştirilir resimli olarak anlatalım.

Bir whatsapp grubu kurduktan sonra dilediğiniz zaman, grubun adını değiştirebilirsiniz. Whatsapp grup ismini değiştirdiğiniz zaman, grubun tüm katılımcıları artık grubun yeni adını görecektir. Whatsapp grup ismi değiştirme işlemine geçmeden önce, dilerseniz sizler için hazırladığımız Whatsapp Grup İsimleri yazımıza bir göz atabilir ve grubunuz için farklı isim önerilerini görebilirsiniz.

Whatsapp Grup İsmi Değiştirme

  • Whatsapp uygulamasını açın ve ismini değiştirmek istediğiniz grubun sohbet ekranına gelin.
  • Ekranın en üstünde yer alan Grup İsmine dokunun.
  • Açılan ekranda sağ üst köşede yer alan … üç noktaya dokunun ve Konuyu Değiştir seçeneğine dokunun.
  • Açılan ekranda grubunuza vermek istediğiniz yeni ismi yazın ve Tamam butonuna dokunun.
  • Artık grup ismi değişmiş olacaktır.

whatsapp grup ismi degistirme

Whatsapp grup ismi değiştirme işlemini, whatsapp web ve iPhone cihazınızda da benzer şekilde değiştirebilirsiniz. Burada da grup sohbet ekranını açtıktan sonra … üç noktaya dokunup Grup Bilgisi seçeneğini seçip, grup adının yanında bulunan kalem simgesine tıklayarak grup adını değiştirebilirsiniz.

whatsapp grup ismi degistirme web 1 whatsapp grup ismi degistirme web 2

Paylaş.

Yorum Yap