Ana sayfa Kategoriler Operatörler Vodafone’dan Samsung Akıllı Telefon Kampanyası

Vodafone’dan Samsung Akıllı Telefon Kampanyası

0

Vodafone, faturalı hat sahipleri için faturaya ek ödeme ile Akıl Almaz Fırsatlar kampanyasını başlattı. Yeni kampanya ile Vodafone’dan faturaya ek Samsung akıllı telefon alanların ilk 3 aylık ek ödemesi Vodafone’dan hediye.

Vodafone’un Akıl Almaz Fırsatlar kampanyası Samsung’un Galaxy A3 2017, Galaxy A5 2017, Galaxy A7 2017, Galaxy J7 Prime ve Galaxy Grand Prime+ modelleri için geçerli.

Ancak kampanyadan yararlanmak için yani ilk 3 ayın Vodafone’dan hediye edilmesi için de bazı şartlar gerekiyor. Aşağıdaki tabloda gördüğünüz gibi sadece renkli kısımlarda ilk 3 ay hediye ediliyor. Yani en az RED 5 tarifesinde olmanız gerekiyor. Galaxy A5 ve Galaxy A7’nin ilk 3 ayının hediye edilmesi için de en az RED 15 tarifesine sahip olmanız gerekiyor.

vodafone samsung kampanyasi

Eğer yeni bir Samsung marka akıllı telefon almak istiyorsanız ve Vodafone müşterisi iseniz bu kampanya sizin için karlı olacaktır.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın