Ana sayfa Kategoriler Operatörler Vodafone’dan Nokia Akıllı Telefon Kampanyası

Vodafone’dan Nokia Akıllı Telefon Kampanyası

0

Geçtiğimiz Haziran ayında Vodafone Türkiye ve HMD Global tarafından İstanbul’da düzenlenen Lansmanda yeni Nokia akıllı telefonların fiyatları açıklanmıştı. Şimdi Vodafone müşterileri için Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 akıllı telefonları için kampanya başlattı.

Vodafone, Nokia ile yaptığı anlaşma çerçevesinde yeni Nokia akıllı telefonları Türkiye’de satışa sunan ilk operatör oldu. İlk 3 ay boyunca yeni Nokia akıllı telefonlar sadece Vodafone üzerinden satışa sunulacak. Diğer operatörler ve satış kanalları Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 modellerini satabilmek için 3 ay beklemek zorundalar.

Vodafone, mevcut Vodafone müşterileri ve numarasını Vodafone’a taşıyacaklar için güzel bir kampanya başlattı. Vodafone aylık 45 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerine yeni Nokia telefonlarını sunuyor.

Vodafone’un kampanyasıyla mevcut Vodafone hat sahipleri, Nokia 3’e aylık 50 TL, Nokia 5’e aylık 65 TL, Nokia 6’ya ise aylık 75 TL‘ye sahip olacaklar.

Numara taşıma ile Vodafone geçen kişiler ise telefonlara 5 TL indirimle sahip olacaklar. Yani Nokia 3 için aylık 45 TL, Nokia 5 için aylık 60 TL ve Nokia 6 için aylık 70 TL tarifelerine ek ödeme yapmaları gerekiyor.

Vodafone’un yeni Nokia akıllı telefon kampanyası için 24 aylık taahhüt yapmak gerektiğini de hatırlatalım.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın