Ana sayfa Kategoriler Operatörler Vodafone’dan Bittikçe Dolan Tarifeler

Vodafone’dan Bittikçe Dolan Tarifeler

0

Vodafone’dan Türkiye’de bir ilk. Vodafone bittikçe dolan faturasız tarifesini geçtiğimiz günlerde Beyaz Öztürk ile çektiği reklam filmi ile tanıttı. Vodafone’nun Bittikçe Dolan Tarifelerinde, tarifenizde biten dakika, sms veya internetini belli bir ücret ödeyerek tek tek veya toplu olarak doldurabiliyorsunuz.

Vodafone’a geçen veya yeni Vodafone müşterileri tarifelerden kampanyalı olarak faydalanıyor. Mevcut Vodafone müşterileri de farklı fiyatlar üzerinden tarifeden yaralanabiliyor. Vodafone Bittikçe Dolan Tarifeler şu şekilde:

Bittikçe Dolan Tarifeler – Yeni Vodafone’lular

vodafone_bittikce_dolan_tarifeler_yeni_musteri

Bittikçe Dolan Tarifeler – Mevcut Vodafone’lular

vodafone_bittikce_dolan_tarifeler_vodafone_musterisi

Vodafone Bittikçe Dolan tarifede biten dakika, sms ve internet paketlerinden her birini doldurmak için 10 TL, veya hepsini birden doldurmak için 15 TL ücret ödüyorsunuz. Doldurduğunuz dakika, sms ve interneti paketinizin bitiş süresine kadar kullanabiliyorsunuz.

Bittikçe Dolan tarifede biten paketiniz için aşağıdaki şemada gösterildiği gibi doldurmak istediğiniz paketi yazıp 7000‘e ücretsiz olarak sms göndermeniz yeterli. 7000’e gönderilen mesajlar ücretsizdir.

vodafone_doldur

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın