Ana sayfa Haberler Vodafone Smart N9 ve Smart N9 Lite Tanıtıldı.

Vodafone Smart N9 ve Smart N9 Lite Tanıtıldı.

0

Gsm operatörü Vodafone, iki yeni akıllı telefonunu tanıttı. Vodafone Smart N9 giriş/orta segment, Vodafone Smart N9 Lite ise giriş seviyesinde yer alıyor. Telefonlar özelliklerinin yanı sıra uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyorlar. Smart N9 120 Euro, Smart N9 Lite 100 Euro fiyat etiketine sahip.

Vodafone Smart N9 Özellikleri

Giriş/Orta segmentte yer alan telefon 5.5 inç IPS LCD ekrana sahip. 18:9 boy/en oranına sahip olan telefon %77.1 gövde ekran oranına sahip. Telefonun arka tarafında LED flaşa sahip 13 MP ana kamera yer alırken telefonun ön tarafında yine LED flaşa sahip 8 MP selfie kamerası bulunuyor. Android 8.1 Oreo işletim sistemini çalıştıran telefon 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanına sahip. Telefon 32 GB’a kadar mikroSD kart desteği sunuyor. Parmak izi okuma sensörü ve FM Radyoya sahip olan telefonda Li-Ion 2900 mAh batarya bulunuyor.

Vodafone Smart N9 Lite Özellikleri

Giriş seviyesinde yer alan Vodafone Smart Lite N9, 5.34 inç IPS LCD ekrana sahip. 18:9 boy/en oranına sahip olan telefon %72.1 ekran gövde oranına sahip. Telefonun arka tarafında LED flaşa sahip 8 MP ana kamera, telefonun ön tarafında ise LED flaşa sahip 5 MP selfie kamerası bulunuyor. Android 8.1 Oreo Go Edition çalıştıran telefon 1 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanına sahip. Telefon 32 GB’a kadar mikroSD kart desteği sunuyor. Parmak izi sensörü olmayan telefonda Li-Ion 2460 mAh batarya bulunuyor.

Vodafone Smart N9 ve Smart N9 Lite özellikle uygun fiyatlı akıllı telefon almak isteyenler için farklı bir alternatif olacaktır. Cihazların Türkiye’deki kullanıcılara ne zaman sunulacağı hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here