Ana sayfa Kategoriler Operatörler Vodafone Şirket Hattı Tarifeleri – Red Business

Vodafone Şirket Hattı Tarifeleri – Red Business

0

Şirketler için operatör ve tarife seçimi çok önemlidir. Şirket hattı tarifesinin tüm ihtiyaçlarınızı karşılaması ve size ek ücretler çıkarmaması en önemli hususlardan biridir.

Vodafone Red Business şirket hattı tarifeleri sıradan bir tarifenin ötesinde özellikleri ile dikkat çekiyor. Tarifede Red Business ClassicRed Business ve Red Business Elite şeklinde 3 farklı seçenek sunuluyor.

Vodafone Red Business tarifelerinde özellikle uluslararası çalışan firmalar ve yurt dışı görüşmesi yapan şirketler için büyük avantajlar yer alıyor. Vodafone Red Business tarifelerinde 21 ülkeyi hiçbir fark ödemeden yurtiçi tarifeniz üzerinden arayabiliyorsunuz.

Hiçbir fark ödemeden arayabileceğiniz ülkeler: Almanya,Arnavutluk, Avustralya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Gana, Güney Afrika, Hollanda, Hindistan, İngiltere, İrlanda, İspanya, İtalya, Katar, Macaristan, Malta, Mısır, Portekiz, Romanya, Yunanistan ve Yeni Zelanda.

Vodafone Red Business tarifesini kullananlar Her Şey Dahil Pasaport özelliği ile dakika, sms ve internetlerini hiçbir fark ödemeden yurtdışında da kullanabilirler.  Her Şey Dahil Pasaport, Red Business Elite aboneleri için ayda 8 gün, Red Business aboneleri için ayda 4 gün ücretsizdir. Ekstra günlerde ise 9,90TL/ gün ücret ödenmektedir. Bir örnekle bu konuyu biraz açalım. Yurtdışına çıktınız ve ilk gününüzde arama, sms veya internet kullanımı yaptınız. 1 günlük hakkınızı kullandınız. Ertesi gün veya diğer günlerde arama, sms veya internet kullanmazsanız kullanım hakkınız gitmiyor ve diğer günlerinizi ay içerisinde kullanabiliyorsunuz.

Vodafone Red Business tarifenizde yer alan internetinizi, laptop, vodem veya tabletinizle paylaşabilirsiniz.

vodafone_tarifeler_red_business

Vodafone, Red Business tarifesini kullanan kişilere birçok özel hizmet vermekte ve birçok avantaj sunmaktadır. Red Business kullanıcıları, Özel Müşteri Hizmetleri, Back-Up Asistanlık Hizmeti, Mobil Destek Hizmeti, BoraJet %50 indirim,  %10 elektrik indirimi gibi avantajlardan faydalanmaktadır. Ayrıca Red Business ile Vodafone’da satılan birçok akıllı telefona avantajlı fiyat ve taksit seçeneğiyle sahip olabilirsiniz.

 

Vodafone Red Business Tarifeleri ve Ücretleri

Red Business Classic :

Her Yöne 2000 Dakika + Her Yöne 2000 Sms + 2 GB İnternet + Vodafone ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma.

Red Business Classic Ücreti : 12 Ay Kontratlı 75 TL / Kontratsız 100 TL

 

Red Business :

Her Yöne 4000 Dakika + Her Yöne 4000 Sms + 4 GB İnternet + Vodafone ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma.

Red Business Ücreti : 12 Ay Kontratlı 95 TL / Kontratsız 127 TL

 

Red Business Elite :

Her Yöne 8000 Dakika + Her Yöne 8000 Sms + 8 GB İnternet + Vodafone ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma.

Red Business Elite Ücreti : 12 Ay Kontratlı 115 TL / Kontratsız 154 TL

 

Not: Özel Müşteri Hizmetleri ve Mobil Destek Hizmetinden Red Business Elite tarifesindekiler yararlanabilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın