Mevcut operatörünüzden memnun değilseniz veya Vodafone’un numara taşıyanlara sunduğu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız, numaranızı Vodafone’a taşıyabilirsiniz. Bu yazımızda Vodafone numara taşıma nasıl yapılır? Numara taşıma işlemi kaç gün sürer?, numara taşıma ücretli mi gibi merak edilen soruları cevaplayacağız.

Vodafone Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Kendi adınıza kayıtlı ve 90 günden önce alınmış olan numaranızı, Vodafone Yanımda uygulamasıyla, Vodafone Cep Merkezine giderek veya 0 (542) 542 00 00 müşteri hizmetlerini arayarak vodafone’a taşıyabilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulamasıyla Online olarak gerçekleştirdiğiniz numara taşıma işlemlerinde %15’lik indirim kazanırsınız. Yeni hattınız, belirtmiş olduğunuz adrese ücretsiz teslim edilir. Eğer yaşadığınız ilçe Vodafone’un paylaşmış olduğu listedeki ilçelerdeyse hattınızın teslimat süresi 24 saattir. Liste dışında bir ilçeye ikamet ediyorsan, 2-4 gün içerisinde hattınız teslim edilir.

Vodafone Numara Taşıma İşlemi Kaç gün Sürer?

Bayi üzerinden yapacağınız numara taşıma işlemlerinde size aynı gün hattınız verilmektedir. Ancak verilen hattın aktif olması 2–4 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Hattınız kullanıma açıldığında SMS ile bilgilendirilirsiniz. Online olarak gerçekleştirilen numara taşıma talebinde, yaşadığınız ilçe Vodafone’un paylaşmış olduğu listedeki ilçelerdeyse hattınızın teslimat süresi 24 saattir. Liste dışında bir ilçeye ikamet ediyorsan, 2-4 gün içerisinde hattınız teslim edilir.

Vodafone Numara Taşıma Ücretli mi?

Vodafone numara taşıma işlemi tamamen ücretsizdir ve verilen yeni hat için de ücret alınmamaktadır. Ayrıca numarasını Vodafone’a taşıyanlara indirimli kampanyalar sunulmaktadır.

Paylaş.

Yorum Yap