Vodafone Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için tuşlamanız gereken rakamları sizlerle paylaşacağız. Müşteri hizmetleri temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanmak için vereceğimiz rakamları tuşlamanız yeterlidir. Böylece uzun telesekreter konuşmalarını geçerek direk olarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Vodafone müşteri hizmetlerine 7000, 542 veya 444 0 542 numaralarından ulaşabilirsiniz. 7000’i aramak ücretsizdir ancak müşteri temsilcisine bağlanmak çok zordur ve hızlı bağlanma şansı yoktur. 542 ve 444 0 542 numaralarını aramak ücretlidir ama hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.. 542 veya 444 0 542 numaralarını aradığınız zaman kalan dakika paketinizden dakikalarınız kullanılır.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

542 veya 444 0 542’yi aradıktan sonra sırasıyla 1-1-6 rakamlarını tuşlayarak Vodafone müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz rakamlar şunlara denk gelmektedir.

1 – Aradığınız numara ile işlem yapmak için 1’i tuşluyoruz. (Eğer farklı bir numara ile ilgili işlem yapacaksanız burada 2’yi tuşlamanız gerekmektedir.)

1- Kalan kullanım haklarınızı ve faturanızı öğrenmek, kredi kartı ile fatura işlemlerinizi yapmak, borcunuzu ödediyseniz hattınızı açtırmak için 1’i tuşluyoruz.

6- Müşteri temsilcisine bağlanmak için 6’yı tuşluyoruz.

Sonuç olarak Vodafone Müşteri Hizmetlerine direk bağlanmak için 542 veya 444 0 542’yi aradıktan sonra sırasıyla 1,1 ve 6 rakamlarını tuşlamanız yeterdir. Burada önemli olan müşteri temsilcisine bağlanmaktır. Yapacağınız işlem farklı bir menüyü gerektirse de müşteri temsilcisi size konuyla ilgili yardımcı olacak veya ilgili kişiye yönlendirecektir.

“Vodafone Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma” üzerine 42 yorum

 1. Vodafone şirketini mahkemeye vercem faturalı hattım kapaniyor birde bana git başka hat al diyorlar bu ne saçmalık ya ben turkcell kullanıyorum 4 ay faturasını geç yatır dim kapanmadı bu 1 ay geç yatırdım diye neymiş bloke olmuş açamıyoruz gidin onun yerine başka hat alın varmı öyle saçmalık ya

  Cevapla
  • Bayram Bey böyle birşeyi ilk defa duyuyorum. 1 ay fatura ödenmedi diye hat kapanmaz. Kapansa bile bloke oldu gidin başka bir hat alın diye bir cevap olmaz. Hakkınızı arayın.

   Cevapla
   • Allah belaları mı versin.Bu ne rezillik ya.6 Hattım var ve yaklaşık Dört saattir İnternet Yok.Sorun nedir diye telefonla aradığımda,Müsteri hizmetlerine bağlandığı an telefonda otomotik olarak kapanıyor.Tek kelimeyle rezilsiniz Vodafon.👹

    Cevapla
 2. Merhaba müşteri hizmeti sürekli arıyorum red ediyor benim sorumum hattimin üstüne telefon aldım 12 aralıkta ilk taksitinle beraber 9 ocakta yatırdım 15 ocakta yine fatura geldi 31 ocakta ödeyin diye birde ücret 201 tl vodafon bayisine sordum internet paketi ek olarak alınmış dedi ben böyle bise yapmadım hem fiyatını hem O dediğin faturayı 15 gün arayla gelmesi asabımı bozdu zaten mevcut olan bana yetiyorsa artıyor lütfen çok rica ediyorum ilgilenin yıllardır kullanıyorum böyle bise yaşamadım zaten telefonda kazıkladım çok pişman odum

  Cevapla
 3. 28 Ocak 2019.hat taşıma gerçekleşecektı…29 Ocak2019’da talebınız Red edilmiştir mesajı geldi… bende daha sonra kendi hattımda kaldım…bana gelen mesajda14subat2019 hattınız taşınacak deniyor… hani Red edilmişti.. ben cayma bedeli ödemek zorunda kalacağım haksızlık bu…bana denmediki işleminiz tekrar devam edecek diye… biz size vofafone ulaşamadık ulaşamıyoruz … siz istediğinizde ulaşabılıyorsunuz …istediğiniz kararları uygulayın..

  Cevapla
 4. telesekreter sizden ne yapmak istediğinizi sesli olarak soruyor. Çocuk saatleri için müşteri temsilcisiyle görüşmek istiyorum derseniz direk bağlarlar

  Cevapla
 5. Vodafone bana faturasız tarifeme 28 günlük 500 dk 500 mb internet 21 tllik bir paket mesajı geldi. Vodafone bayisine hemen gidin yazıyordu. gittim sistemde görünmüyor müşteri hizmetlerini arayıp tanımlatın dediler aradım müşteri hizmetleri biz tanımlayamıyoruz bayii yapacak dedi bayii biz yapamıyoruz dedi . paketi açtıramadık zaten çekmiyor doğru dürüst taşıyacam başka hatta. Nalet olsun.

  Cevapla

Yorum yapın