Anasayfa Operatörler Vodafone Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

3

Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için tuşlamanız gereken rakamları sizlerle paylaşacağız. Müşteri hizmetleri temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanmak için vereceğimiz rakamları tuşlamanız yeterlidir. Böylece uzun telesekreter konuşmalarını geçerek direk olarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Vodafone müşteri hizmetlerine 7000, 542 veya 444 0 542 numaralarından ulaşabilirsiniz. 7000’i aramak ücretsizdir ancak müşteri temsilcisine bağlanmak çok zordur ve hızlı bağlanma şansı yoktur. 542 ve 444 0 542 numaralarını aramak ücretlidir ama hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.. 542 veya 444 0 542 numaralarını aradığınız zaman kalan dakika paketinizden dakikalarınız kullanılır.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

542 veya 444 0 542’yi aradıktan sonra sırasıyla 1-1-6 rakamlarını tuşlayarak Vodafone müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz rakamlar şunlara denk gelmektedir.

1 – Aradığınız numara ile işlem yapmak için 1’i tuşluyoruz. (Eğer farklı bir numara ile ilgili işlem yapacaksanız burada 2’yi tuşlamanız gerekmektedir.)

1- Kalan kullanım haklarınızı ve faturanızı öğrenmek, kredi kartı ile fatura işlemlerinizi yapmak, borcunuzu ödediyseniz hattınızı açtırmak için 1’i tuşluyoruz.

6- Müşteri temsilcisine bağlanmak için 6’yı tuşluyoruz.

Sonuç olarak Vodafone Müşteri Hizmetlerine direk bağlanmak için 542 veya 444 0 542’yi aradıktan sonra sırasıyla 1,1 ve 6 rakamlarını tuşlamanız yeterdir. Burada önemli olan müşteri temsilcisine bağlanmaktır. Yapacağınız işlem farklı bir menüyü gerektirse de müşteri temsilcisi size konuyla ilgili yardımcı olacak veya ilgili kişiye yönlendirecektir.

3 YORUMLAR

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz