Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için tuşlamanız gereken rakamları sizlerle paylaşacağız. Müşteri hizmetleri temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanmak için vereceğimiz rakamları tuşlamanız yeterlidir. Böylece uzun telesekreter konuşmalarını geçerek direk olarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Vodafone müşteri hizmetlerine 7000, 542 veya 444 0 542 numaralarından ulaşabilirsiniz. 7000’i aramak ücretsizdir ancak müşteri temsilcisine bağlanmak çok zordur ve hızlı bağlanma şansı yoktur. 542 ve 444 0 542 numaralarını aramak ücretlidir ama hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.. 542 veya 444 0 542 numaralarını aradığınız zaman kalan dakika paketinizden dakikalarınız kullanılır.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

542 veya 444 0 542’yi aradıktan sonra sırasıyla 1-1-6 rakamlarını tuşlayarak Vodafone müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz rakamlar şunlara denk gelmektedir.

1 – Aradığınız numara ile işlem yapmak için 1’i tuşluyoruz. (Eğer farklı bir numara ile ilgili işlem yapacaksanız burada 2’yi tuşlamanız gerekmektedir.)

1- Kalan kullanım haklarınızı ve faturanızı öğrenmek, kredi kartı ile fatura işlemlerinizi yapmak, borcunuzu ödediyseniz hattınızı açtırmak için 1’i tuşluyoruz.

6- Müşteri temsilcisine bağlanmak için 6’yı tuşluyoruz.

Sonuç olarak Vodafone Müşteri Hizmetlerine direk bağlanmak için 542 veya 444 0 542’yi aradıktan sonra sırasıyla 1,1 ve 6 rakamlarını tuşlamanız yeterdir. Burada önemli olan müşteri temsilcisine bağlanmaktır. Yapacağınız işlem farklı bir menüyü gerektirse de müşteri temsilcisi size konuyla ilgili yardımcı olacak veya ilgili kişiye yönlendirecektir.

Paylaş

43 yorum

  1. Vodofone kadar rezil bir operator görmedim bugün targe değişikliği yapmam gerekliydi, müşteri temsilcisine ulaşamadiğimizdan bu operatörden çıkacağim

  2. Tek kelimeyle insanları oyalama ve parasınıyeme yardımcı olma yerine.İğrenç Zamanımı hem de telefon hattımdan ücretlendirmeyle paramı aldınız niçin varsınız insanların sorunlarını çözmek için değil mi

  3. Allah dijital asistanınızın belasını versin heryeri dijital asistana bağlamış şerefsizler müşteri temsilcisine bağlanmak mümkün değil nasıl insanlarsınız ödemiyorum faturayı hadi gelin alın

  4. Tam bir hısızlar korono virüs salgını dolayısıyla faturamı geciktirdim. 28 tl açma kapama parası adı altında hırsızlık yapıyorlar. vodafondan hat alırken iyi düşünün bide faturalı hatlardan uzak durun.Faturalı hatlar tam bir soygun.hiç bir zaman dedikleri fatura gelmiyor yada gelemiyor.En iyisi faturasız hatlar varsa kullan yoksa kalsın.

  5. 6 şubat depreminde bir işe yaramadılar, işlerini yapmadılar. Dijital asistan ile müşterileri ile dalga geçip zaman hırsızlığı yapıyorlar. Rekabet ortamı yok edildiği için rahatlar. Söylenecek bir şey yok, sosyal medya gücü ile belki. Oyunuzu verirken dikkate alın.

Yorumdan çık