Vodafone müşterileri farklı yollarla kalan haklarını sorgulayabilirler. Bu yazımızda faturalı ve faturasız vodafone müşterilerinin kalan haklarını nasıl sorgulayabileceklerini anlatacağız.

Vodafone müşterilerine ilk önereceğimiz şey eğer akıllı telefon kullanıyorlarsa Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmalarıdır. Vodafone yanımda uygulaması ile kalan dakika, internet ve sms haklarınızı görüntüleyebilir, faturanızı görüntüleyip ödeyebilir ve size özel kampanya ve avantajlardan haberdar olabilirsiniz. Alttaki bağlantılara tıklayarak Vodafone Yanımda uygulamasının android ve iOS versiyonlarını indirebilirsiniz.

Vodafone Yanımda indir | Android

Vodafone Yanımda indir | iOS

vodafone yanimda

Vodafone yanımda uygulaması dışında sms veya sesli arama yardımıyla kalan haklarınızı sorgulayabilirsiniz.

Faturalı Vodafone müşterileri GUNCEL yazıp 7001‘e mesaj göndererek kalan haklarını sorgulayabilirler. Ayrıca vodafone hattınız ile 7001’i arayarak da kalan haklarınızı sorgulayabilirsiniz. Farklı operatörlerden ise (turkcell, türk telekom vb.) 0542 7001000‘i arayabilirisiniz.

Kullandığınız bir paket varsa (dakika, sms, internet) OZET yazıp 7000‘e mesaj göndererek paketinizdeki kalan haklarınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca paket detaylarını da tek tek öğrenebilirsiniz.

Paketinizde kalan TL’leri öğrenmek için TL, dakikalar için DK, smsler için SMS, internet için INTERNET SORGU yazıp 7000’e ücretsiz olarak mesaj gönderebilirsiniz.

Paylaş

Yorumdan çık