Ana sayfa Kategoriler Operatörler Vodafone Faturalı Tarifeler

Vodafone Faturalı Tarifeler

0

Vodafone faturalı tarifelerde her bütçe ve ihtiyaca uygun tarifeler bulunuyor. Sizler için Vodafone’da bulunan Akıl Küpü Tarifeler, Freezone Faturalı Esnek ve Vodafone Red Faturalı tarifelerini inceledik. Tarifelerde yer alan tüm paketlerin içeriklerini ve ücretlerini yazımızda bulabilirsiniz.

 

Vodafone Akıl Küpü Tarifeler

Akıl Küpü Tarifelerinde Akıllı Durma ve Akıllı Devretme özellikleri ön plana çıkıyor. Akıllı Devretme özelliği bulunan tarifelerde ay sonunda kullanmadığınız dakika, sms ve internet paketiniz bir sonraki aya devrediyor. Akıllı Durma özelliği bulunan tarifelerde ise dakika, sms veya internet limitinizi doldurduğunuzda faturanız duruyor ve siz ek paket almadıkça faturanıza ekstra bir ücret yansıtılmıyor.

Akıl Küpü Tarifelerinde, Sarı Akıl Küpü, Turuncu Akıl Küpü, Yeşil Akıl Küpü ve Mavi Akıl Küpü tarifeleri yer alıyor.

akilkupu_tarifeler

 

Sarı Akıl Küpü Tarifesi :

Her Yöne 200 Dakika + Vodafone’lularla 2000 Dakika + 250 MB İnternet + Akıllı Durma Özelliği

Sarı Akıl Küpü Tarifesi Ücreti : 19 TL/Kontratlı, 25 TL/Kontratsız (Ücretler Vodafone’a yeni geçenler ve faturasızdan faturalıya geçenler içindir.)

 

Turuncu Akıl Küpü Tarifesi :

Her Yöne 1000 Dakika + 500 MB İnternet + Akıllı Devretme Özelliği

Turuncu Akıl Küpü Tarifesi Ücreti : 25 TL/Kontratlı, 35 TL/Kontratsız (Ücretler Vodafone’a yeni geçenler ve faturasızdan faturalıya geçenler içindir.)

 

Yeşil  Akıl Küpü Tarifesi :

Her Yöne 1000 Dakika + Her Yöne 1000 Sms + 1 GB İnternet + Akıllı Devretme Özelliği

Yeşil Akıl Küpü Tarifesi Ücreti : 29 TL/Kontratlı, 45 TL/Kontratsız (Ücretler Vodafone’a yeni geçenler ve faturasızdan faturalıya geçenler içindir.)

 

Mavi Akıl Küpü Tarifesi :

Her Yöne 750 Dakika + Her Yöne 1000 Sms + 2 GB İnternet + Akıllı Devretme Özelliği

Mavi Akıl Küpü Tarifesi Ücreti : 39 TL/Kontratlı, 49 TL/Kontratsız (Ücretler Vodafone’a yeni geçenler ve faturasızdan faturalıya geçenler içindir.)

 

Vodafone Red Tarifeleri

Vodafone Red tarifeleri sunduğu özel hizmetler, avantajlar ve yurtdışını tarife üzerinden arama özellikleri ile dikkat çekiyor. Tüm Vodafone Red tarifelerinde yurt dışı arama, yurtdışında kullanım, aile indirimi ve internet paylaşım özellikleri ortak olarak sunuluyor. Vodafone Red tarifeleri ile yurtdışını (22 ülkedeki ev, cep ve işyerlerini) tarifenizde yer alan dakikalarınız ile hiçbir fark ödemeden arayabiliyorsunuz. Aynı şekilde yurtdışında (23 ülke) iken kendi tarifenizde yer alan dakika, sms ve interneti kullanabiliyorsunuz.

 

Red XSmall Tarifesi:

Her Yöne 1000 Dakika + Vodafone ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma +  Her Yöne 1000 Sms + 2 GB İnternet

Red XSmall Tarifesi Fırsat ve Hizmetleri : Özel müşteri hizmetleri, Ücretsiz backup servisi, 1 sinema bileti alana 2.si bedava, Seçkin restoranlarda indirim

Red XSmall Tarifesi Ücretleri :  45 TL /12 Ay Kontratlı, 60 TL/Kontrarsız

 

Red Small Tarifesi:

Her Yöne 1000 Dakika + Vodafone ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma +  Her Yöne 1000 Sms + 3 GB İnternet

Red Small Tarifesi Fırsat ve Hizmetleri : Özel müşteri hizmetleri, Ücretsiz backup servisi, 1 sinema bileti alana 2.si bedava, Seçkin restoranlarda indirim

Red Small Tarifesi Ücretleri :  55 TL /12 Ay Kontratlı, 70 TL/Kontrarsız

 

Red Medium Tarifesi:

Her Yöne 2000 Dakika + Vodafone ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma +  Her Yöne 2000 Sms + 4 GB İnternet

Red Medium Tarifesi Fırsat ve Hizmetleri : Özel müşteri hizmetleri, Ücretsiz backup servisi, 1 sinema bileti alana 2.si bedava, Seçkin restoranlarda indirim

Red Medium Tarifesi Ücretleri :  65 TL /12 Ay Kontratlı, 75 TL/Kontrarsız

 

Red Large Tarifesi:

Her Yöne 4000 Dakika + Vodafone ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma +  Her Yöne 4000 Sms + 5 GB İnternet

Red Large Tarifesi Fırsat ve Hizmetleri : Özel müşteri hizmetleri, Ücretsiz backup servisi, 1 sinema bileti alana 2.si bedava, Seçkin restoranlarda indirim, Mobil destek ekibi, VIP Havaalanı transferi, Butget’ten %50 indirimli araç kiralama, Ücretsiz Lounge

Red Large Tarifesi Ücretleri :  75 TL /12 Ay Kontratlı, 85 TL/Kontrarsız

 

Red Elite Tarifesi:

Her Yöne 6000 Dakika + Vodafone ve Sabit Hatlarla Sınırsız Konuşma +  Her Yöne 6000 Sms + 8 GB İnternet

Red Elite Tarifesi Fırsat ve Hizmetleri : Özel müşteri hizmetleri, Ücretsiz backup servisi, 1 sinema bileti alana 2.si bedava, Seçkin restoranlarda indirim, Mobil destek ekibi, VIP Havaalanı transferi, Butget’ten %50 indirimli araç kiralama, Ücretsiz Lounge

Red Elite Tarifesi Ücretleri :  115 TL /12 Ay Kontratlı, 125 TL/Kontrarsız

 

Vodafone Freezone Faturalı Esnek Spotify Tarifeleri

Faturalı Esnek Spotify tarifelerinde Spotify Premium‘la tarifenizi esnetmeniz söz konusu. 30 milyondan fazla şarkı bulunan Spotify’e aylık 4.90 TL vererek üye oluyor, dilediğiniz şarkıyı dinliyor ve 500 MB internet kazanıyorsunuz. Faturalı Esnek Spotify tarifelerinden Vodafone’a yeni gelenler ve Vodafone faturasızdan faturalıya geçenler yaralanabiliyor.

freezone_esnek_tarife

 

Faturalı Esnek Spotify Tarifesi :

Her Yöne 500 Dakika+ 4000 Sms + 2 GB internet + Premium Spotify üyeliği

Faturalı Esnek Spotify Tarifesi Ücreti : 25 TL/12 Ay Kontratlı, 35 TL/Kontratsız (Premium Spotify Üyeliği + 4.90 TL‘dir ve ek 500 MB internet hediyesi içerir.)

Faturalı Esnek Spotify Ekstra Tarifesi :

Her Yöne 750 Dakika+ 6000 Sms + 3 GB internet + Premium Spotify üyeliği

Faturalı Esnek Spotify Ekstra Tarifesi Ücreti : 35 TL/12 Ay Kontratlı, 45 TL/Kontratsız (Premium Spotify Üyeliği + 4.90 TL’dir ve ek 500 MB internet hediyesi içerir.)

 

Not: Yazımızda yer alan tarifeler 04.05.2015 tarihinde incelenmiştir. Zaman içinde tarife içeriklerinde ve ücretlerinde değişiklik olabilir. Ayrıntılı bilgi ve diğer koşullar için Vodafone resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın