Anasayfa Mobil Oyunlar UNCHARTED: Fortune Hunter İnceleme

UNCHARTED: Fortune Hunter İnceleme

0

PlayStation’un sevilen oyunu Uncharted’ın iOS ve Android sürümü olan UNCHARTED: Fortune Hunter yakın zamanda marketteki yerini aldı. Bizde bu sevilen oyunu sizler için inceledik. Aksiyon ve bulmaca türündeki oyunun detayları yazımızda.

Kaliteli görüntüleri ve zorlayıcı bölümleri bulunan UNCHARTED: Fortune Hunter oyununda şuan 6 farklı harita üzerinde 200’den fazla etap bulunuyor. Oyunda amaç şifreleri çözüp doğru yoldan giderek elması almak. İlk bölümleri rahat geçilen oyunda ilerledikçe bölümleri geçmek için epeyi uğraşmak ve farklı yollar denemek gerekiyor. Uncharted oyunu mobil cihazlar için geliştirilen oyunların artık çok daha kaliteli olduğunun bir ispatı niteliğinde.

uncharted-fortune-hunter-8

Oyunun şuan türkçe dil seçeneği bulunmuyor. 133 MB boyutunda olan oyun oldukça keyifli ancak oyunu hızlı bir şekilde oynayabilmek için sağlam bir cihaz gerekiyor. Biz oyunu test ederken Galaxy S6 kullanmamıza rağmen Loading (Yüklenme) ekranları 3-5 saniye sürüyor ve bu biraz can sıkıcı oluyor.

Aşağıdaki bağlantılardan UNCHARTED: Fortune Hunter oyununun Android ve iOS versiyonunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

google-play_android

itunes


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz