Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar UEFA EURO 2016 Uygulaması ile Avrupa Şampiyonasını Takip Edin

UEFA EURO 2016 Uygulaması ile Avrupa Şampiyonasını Takip Edin

0

UEFA, EURO 2016 resmi android ve ios uygulamasını yayınladı. Futbol dünyasının en büyük organizasyonlarından biri olan Avrupa Şampiyonası Fransa’da oynanırken EURO 2016 uygulaması sayesinde telefonunuzdan tüm maçları, haberleri, takımları ve favori futbolcularınızı takip edebilirsiniz.

UEFA EURO 2016 uygulamasına giriş yaptığınız zaman takip etmek istediğiniz takımı ve futbolcuları seçerek uygulamaya giriş yapıyorsunuz. Uygulamanın sağ tarafında bulunan menüler yardımı ile UEFA EURO 2016’nın tüm ayrıntılarına erişebiliyorsunuz.

UEFA EURO 2016 uygulaması ingilizce olduğu için menülerin anlamlarını ve içeriklerini sizler için tanıtma gereği duyduk.

euro-2016-menu

Matches (Maçlar) : Bu bölümde maçlar hakkında bilgiler bulunmaktadır. Maç sonuçları ve maç fikstürü yer almaktadır. Sayfanın sağ alt köşesinde bulunan menü ile maçları Takıma (Teams), Stada (Venues), Maç gününe (Matchdays) ve Gruplara (Groups) göre görüntüleyebilirsiniz.

Latest (Haberler) : Bu bölümde Euro 2016 ile ilgili tüm haberlere erişebilirsiniz.

Groups (Gruplar) : Bu menüden grupların puan durumunu görüntüleyebilirsiniz.

Teams(Takımlar) : Bu menüyü seçtiğiniz zaman karşınıza euro 2016’ya katılan takımların ülke bayrakları açılacaktır. Görüntülemek istediğiniz ülkeyi seçtikten sonra açılan sayfadan takımınızın maç sonuçları, puan durumunu, haberlerini, takım kadrosunu ve fikstürünü görebilirsiniz.

Players (Futbolcular) :Futbolcular menüsünü seçtiğiniz zaman en çok takip edilen futbolcuların listesi ile karşılaşırsınız. Your Players (Senin oyuncun) sekmesinden takip ettiğiniz futbolcuları görebilir Find Players (Futbolcu Bul) sekmesinden ise takip etmek istediğiniz futbolcuları arayabilirsiniz.

Stats Home (İstatistikler): Bu bölümden UEFA Euro 2016 ile ilgili tüm istatistiklere erişebilirsiniz. Euro 2016’da atılan toplam gol sayısı, atılan goller hangi dakikalarda atıldı, en golcü futbolcular ve en golcü takımlar gibi istatistikleri görebilirsiniz.

Ticketing (Biletleme): Bu bölümden ise euro 2016 maç biletlerini ve fiyatlarını görebilirsiniz.

Fanzone (Fan Alanı): Fanzone bölümünde ise kendi favori 11’inizi oluşturup küçük eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz.

Profile (Profil) : Bu bölümden kendi profilinizi yani takımınızı ve favori futbolcularını seçebilirsiniz.

Aşağıdaki linklerden EURO 2016 android ve ios uygulamalarını indirebilirsiniz.

google-play_android

itunes


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here