Aylık 8$ ücret karşılığında Mavi Tik (mavi onay rozeti) özelliği sunan Twitter Blue‘yu satın alabilirsiniz. Twitter Blue hizmeti şuanda Amerika, Kanada, Yeni Zelanda ve Avustralya gibi ülkelere açıldı. Türkiye’de ise Twitter Blue özelliği sunulmuyor. Ancak VPN yardımıyla konumuzu Amerika olarak ayarlayabilir ve Twitter Blue aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Gelin şimdi bu işlemi en basit ve ücretsiz şekilde nasıl yapabileceğinizi anlatalım.

VPN ile Konumu Amerika Olarak Ayarlama

Twitter Blue aboneliği satın alabilmeniz için konumunuzu VPN yardımıyla Amerika olarak göstermeniz gerekmektedir. Bu konuda size önerimiz ücretsiz olan ve VPN uygulamasına gerek duymayacağız, Opera tarayıcıyı kullanmanız olacaktır. Opera kendi içinde ücretsiz olarak VPN hizmeti sunmakta ve konum olarak Amerika’yı seçmenize izin vermektedir. Yandaki linklerden Android ve iOS için Opera uygulamasını telefonunuza indirin. Daha sonra aşağıdaki adımları yaparak VPN’i etkinleştirin ve konumunuzu Amerika olarak ayarlayın.

  • Opera uygulamasını açın ve sağ alt köşedeki Profil simgesine dokunun.
  • VPN seçeneğine dokunarak VPN’i etkinleştirin. VPN’in üzerine basılı tutun ve açılan ekranda Konum olarak Amerika’yı seçin.opera vpn amerika sanal konum
  • Artık konumunuz Amerika olacak ve Twitter’a giriş yaptığınızda Twitter Blue seçeneğini görebileceksiniz.

Twitter Blue aboneliği alma seçeneği şuanda iOS işletim sisteminde ve web tarayıcıda çalışmaktadır. Aşağıda anlattığımız gibi Opera tarayıcıda twitter’ı açarak ve twitter blue’yu satın alabilirsiniz.

Twitter Blue (Mavi Tik) Satın Alma

  • VPN’i açtığınız Opera tarayıcıda twitter.com adresine giriş yapın.
  • Sol üstteki Profil simgesine dokunun ve açılan menüden Twitter Blue seçeneğine dokunun.
  • Açılan sayfanın altında yer alan Abone Ol butonuna dokunun.
  • Açılan sayfada Kredi Kartı bilgilerinizi girip satın alma işlemini tamamlayın.twitter blue mavi tik satin alma

Onaylanmış telefon numarasına sahip Blue aboneleri, onaylandıktan sonra mavi onay işareti alırlar. Twitter Blue, mavi tik’in yanı sıra yanıtlar, bahsetmeler ve aramada en üstte görünme, yarı yarıya daha az reklam görme, daha uzun video yayınlama ve yeni özelliklere erken erişim gibi ek özellikleri beraberinde getirmektedir.

Not: Twitter Blue aboneliğini iptal etmediğiniz sürece hesabınızdan her ay 8$ (ilerleyen dönemde bu ücret değişebilir) kesilir ve aboneliğiniz yenilenir.

Paylaş.

Yorum Yap