Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar TV8 Yan Ekran Oy Kullanma ve Ücreti

TV8 Yan Ekran Oy Kullanma ve Ücreti

1

TV8 yan ekran uygulaması ile oy göndermek isteyenlerin en merak ettiği soru TV8 yan ekran oy kullanmak ücretlimi ve TV8 yan ekran oy kullanma ücreti ne kadar ? Teknolojiyle en ilişki televizyon kanalı diyebileceğimiz TV8, TV8 Yan ekran uygulaması ile yarışmalarda kolayca oy göndermemizi de sağlıyor. 

TV8 Yan Ekran Oy Kullanma Ücretlimi ?

TV8 Yan ekran uygulamasını indirmek ücretsizdir ancak TV8 Yan ekran ile oy kullanma bazı program için ücretsiz bazıları için ücretlidir. Survivor ve O Ses Türkiye de gönderdiğiniz her oy için 2,69 TL ücret ödersiniz. Rising Star Türkiye programında oy kullanmak ise ilk etapta ücretsizdir. Rising Star Türkiye’nin ilk etabı olan seçmelerde TV8 yan ekran uygulamasından oy verme ücretsizdir. Ancak seçmeler sonrasındaki aşama da (elemelerde) ise ücretlidir. TV8 Yan Ekran ile oy göndereceğiniz zaman ilgili bölümde oy başına ödeyeceğiniz ücret belirtilmektedir.

TV8 Yan Ekran Oy Kullanımı

TV8 Yan Ekran oy kullanma işlemi ilgili yarışma televizyonda gösterimde ve oy kullanma işlemi olduğunda aktif olmaktadır. Yani oy kullanma zamanında uygulama da oy kullanımı aktif oluyor ve ilgili sayfa gözüküyor. SMS ile oy kullanmak ile Tv 8 yan ekran üzerinden oy göndermek arasında fazla bir ücret farkı olmuyor. Yalnız TV8 Yan Ekranın en güzel özelliği oy gönderme süresi içinde oy gönderilebiliyor oy gönderme süresi dolduğu zaman boş yere oy göndermemiş oluyorsunuz. Ayrıca TV 8 Yan ekran uygulaması ile yayın akışına bakabilir yarışmalar ve yarışmacılar hakkında bilgilere erişebilir, kendi profilinizi oluşturarak tartışmalara katılabilirsiniz. Tv8 Yan ekran uygulamasında oy kullanacağınız zaman SMS ile veya Uygulama ile oy gönderme seçeneği çıkmaktadır. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kullanıcıları 2,61 TL’den sms ile oy gönderebilirler, diğer hat sahipleri sadece Yan Ekran uygulaması üzerinden oy kullanabilirler. Tv8 yan ekran uygulaması android ve ios cihazlarla uyumludur.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın