Ana sayfa Kategoriler Operatörler Turkcell’den Peşin Fiyatına 12 Ay Taksitle Samsung Telefon Kampanyası

Turkcell’den Peşin Fiyatına 12 Ay Taksitle Samsung Telefon Kampanyası

0

Turkcell peşin fiyatına 12 ay taksitle akıllı telefon kampanyası başlattı. 20 Haziran – 31 Ağustos 2018 tarihlerinde geçerli olan kampanyayla belirli Samsung marka telefonları peşin fiyatına 12 ay taksitle satın alabilirsiniz. Kampanyanın detayları yazımızda.

Turkcell, 20 Haziran – 31 Ağustos tarihlerinde geçerli olacak telefon kampanyasında müşterilerine peşin fiyatına 12 ay taksitle Samsung telefonları sunuyor. Kampanyadan Turkcell faturalı hat sahipleri yararlanabiliyor.

Turkcell peşin fiyatına 12 ay taksitle alınabilen Samsung telefonlar şunlar: Samsung Galaxy A6 Plus, Samsung Galaxy A6, Samsung Galaxy J7 Pro (64GB), Samsung Galaxy J6, Samsung Galaxy J7 Prime 2 ve Samsung Galaxy J4.

Turkcell’in peşin fiyatına 12 ay taksitli akıllı telefon kampanyası Financell Kredisiyle sağlanıyor. Turkcell İletişim merkezlerinde yapacağınız başvuru inceleniyor ve kredinizin onaylanması durumunda telefonunuzu peşin fiyatına 12 ay taksitle alabiliyorsunuz. Kredi başvurunuzda alacağınız telefondan daha az miktarda krediniz çıkarsa geri kalan ücreti, kredi kartı veya nakit olarak ödeyebiliyorsunuz.

Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell faturalı hat sahibi olmanız ve  son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması gerekmektedir.

Kampanya dahilindeki telefonları isterseniz 24 ay, 36 ay veya 48 ay taksitlerle de satın alabilirsiniz.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın