Ana sayfa Kategoriler Operatörler Turkcell’den Instagram’a Özel İnternet Paketi

Turkcell’den Instagram’a Özel İnternet Paketi

0

Şuan en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram için Turkcell yeni bir internet paketini duyurdu. Aylık 10 TL karşılığında Instagram’da kullanabileceğiniz 5 GB internet paketini satın alabilir, kafanız rahat şekilde instagram’ı kullanabilirsiniz.

Instagram her geçen gün daha bir popüler olmaya devam ediyor. Sahip olduğumuz internet paketlerimizin de büyük bir çoğunluğu instagram kullanımına gidiyor. Özellikler Hikayeler ve videoları izlemek internet paketini sömürüyor. Bunun farkına varan Turkcell, faturalı ve faturasız müşterileri için Instagram internet paketini devreye aldı.

Turkcell’in sunduğu Instagram paketi, instagramda kullanabileceğiniz 5 GB interneti içeriyor ve 10 TL/ay olarak ücretlendiriliyor. Satın aldığınız 5 GB interneti, instagram kullanımında ve instagram’a fotoğraf, video, hikaye yüklemelerinde kullanabiliyorsunuz. Ancak Instagram canlı yayın kullanımları pakete dahil değil.

Turkcell Instagram paketini satın almak için INSTAGRAM yazıp 2200‘a SMS gönderebilir veya 532 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Telefonunuza gelecek olan bildirim mesajı sonrasında paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Satın aldığınız 5 GB’lık instagram paketinin kullanım süresi 1 aydır. Kullanmadığınız aydaki haklarınız bir sonraki aya devretmez. Instagram paketi sadece yurtiçinde geçerlidir. Hazırkart kullanıcıları bir ay içinde en fazla 4 kez paketi satın alabilirler.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın