Ana sayfa Kategoriler Operatörler Turkcell’den Faturasız Gibi Faturalı Tarife: Turkcell Rahat Paketler

Turkcell’den Faturasız Gibi Faturalı Tarife: Turkcell Rahat Paketler

2

Turkcell Rahat Paketler, faturasız gibi kullanım ve faturalı gibi ödeme yapmanızı sağlıyor. Tekrarlı ve tekrarsız olarak seçebileceğiniz faturalı tarife, dilerseniz 30 günlük kullanım sonrasında yenilenmiyor ve fatura gelmiyor. Yani faturalı hattınızı, hazırkart gibi kullanabiliyorsunuz.

Turkcell Rahat Tarifesi, hattınızı faturasızda olduğu gibi ihtiyacınız olduğunda kullanma imkanı sağlıyor. Ödemelerinizi ise faturalı hat sahibi gibi yapıyorsunuz. Üstelik taahhüt yok. Turkcell Rahat Paketlerde Tekrarlı ve Tekrarsız seçeneği bulunuyor ve bu iki arasında fiyat farkı bulunmuyor. Tekrarlı seçeneğinde her ay haklarınız otomatik olarak yenileniyor. Tekrarsız seçeneğinde ise 30 günlük kullanım sonrasında haklarınız yenilenmiyor. Siz ne zaman isterseniz haklarınız o zaman yükleniyor ve fatura dönemi başlıyor.

Turkcell Rahat Paketler içinde, yeni hat alanlara ve numarasını Turkcell’e taşıyanlara avantajlı tarifeler bulunurken, Turkcell faturasızdan Rahat Paketlere geçecekler ve Turkcell Faturalıdan Rahat Pakete geçecekler için de seçenekler yer alıyor.

Turkcell Rahat Paketler

Rahat Yeni Müşteri Paketleri

Her Yöne 500 dakika + 3 GB İnternet + 100 SMS: 26,68 TL

Hazır Kart’tan Turkcell Rahat’a Geçiş Paketleri

Her Yöne 500 dakika + Her Yöne Bip ile 1000 dakika + 1 GB internet + 100 SMS: 27,68 TL

Faturalı Diğer Tarifelerden Geçiş Paketleri

Her Yöne 500 dakika + Her Yöne Bip ile 1000 dakika + 3 GB internet + 100 SMS: 37,68 TL

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

2 YORUMLAR

    • IPTAL RAHATFIRSAT5GB 2200 msj at tarifen hangisiyse onu yaz ben kendisini yazdım fatura iptali için direkt bayiye git ama cayma bedeli alıyorlarmış iptal olana dek kullanımı yansitiyo kaç ay kullandım okadar cayma fay bedeli varmis bende geçtim.pismanim yada müşteri hizmetlerini ara. Bazısı işlem yapiyo bazısı yapmiyor karışık sen benim lk yukardakini dene ve hattını taşı hazır karta geçersen geçiş bedeli aliyo bu seferde

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın