Anasayfa Operatörler Turkcell’den Faturasız Gibi Faturalı Tarife: Turkcell Rahat Paketler

Turkcell’den Faturasız Gibi Faturalı Tarife: Turkcell Rahat Paketler

1

Turkcell Rahat Paketler, faturasız gibi kullanım ve faturalı gibi ödeme yapmanızı sağlıyor. Tekrarlı ve tekrarsız olarak seçebileceğiniz faturalı tarife, dilerseniz 30 günlük kullanım sonrasında yenilenmiyor ve fatura gelmiyor. Yani faturalı hattınızı, hazırkart gibi kullanabiliyorsunuz.

Turkcell Rahat Tarifesi, hattınızı faturasızda olduğu gibi ihtiyacınız olduğunda kullanma imkanı sağlıyor. Ödemelerinizi ise faturalı hat sahibi gibi yapıyorsunuz. Üstelik taahhüt yok. Turkcell Rahat Paketlerde Tekrarlı ve Tekrarsız seçeneği bulunuyor ve bu iki arasında fiyat farkı bulunmuyor. Tekrarlı seçeneğinde her ay haklarınız otomatik olarak yenileniyor. Tekrarsız seçeneğinde ise 30 günlük kullanım sonrasında haklarınız yenilenmiyor. Siz ne zaman isterseniz haklarınız o zaman yükleniyor ve fatura dönemi başlıyor.

Turkcell Rahat Paketler içinde, yeni hat alanlara ve numarasını Turkcell’e taşıyanlara avantajlı tarifeler bulunurken, Turkcell faturasızdan Rahat Paketlere geçecekler ve Turkcell Faturalıdan Rahat Pakete geçecekler için de seçenekler yer alıyor.

Turkcell Rahat Paketler

Rahat Yeni Müşteri Paketleri

Her Yöne 500 dakika + 3 GB İnternet + 100 SMS: 26,68 TL

Hazır Kart’tan Turkcell Rahat’a Geçiş Paketleri

Her Yöne 500 dakika + Her Yöne Bip ile 1000 dakika + 1 GB internet + 100 SMS: 27,68 TL

Faturalı Diğer Tarifelerden Geçiş Paketleri

Her Yöne 500 dakika + Her Yöne Bip ile 1000 dakika + 3 GB internet + 100 SMS: 37,68 TL


1 YORUM

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz