Turkcell TL yükleme işlemini, turkcell.com.tr üzerinden, 532 Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden, Dijital Operatör uygulamasından veya size en yakın Turkcell mağazası aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell TL yükleme, turkcell 10 tl yükleme, turkcell tl sorgulama gibi soruların cevabı yazımızda.

Turkcell hazırkart kullanıcıları TL yükleme işlemini kredi kartı ile, turkcell.com.tr üzerinden, Dijital Operatör uygulaması ile veya 532 turkcell müşteri hizmetlerinden gerçekleştirebilirler.

Online Turkcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

  • Yandaki Turkcell Online TL Yükleme linkine tıklayın. https://www.turkcell.com.tr/yukle/tl-yukle
  • Açılan sayfada TL yüklemek istediğiniz Turkcell numarasını başında 0 olacak şekilde yazın.
  • Yüklemek istediğiniz TL miktarını seçin. Şuan itibariyle (Haziran 2019), 35 TL, 40 TL, 50 TL, 95 TL ve 180 TL seçenekleri bulunmaktadır.
  • Ödeme Bilgileri bölümüne kredi kartı bilgilerinizi, Sözleşeme Bilgileri bölümüne kişisel bilgilerinizi girip DEVAM butonuna tıklayın ve tl yükleme işlemini gerçekleştirin.

turkcell online tl yukleme

532 ile Turkcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Turkcell hattınızdan 532 müşteri hizmetleri numarasını arayın. Kredi kartı bilgileriniz ile TL yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital Operatör ile TL Yükleme

Turkcell’in kendi uygulaması olan Dijital Operatör ile TL yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca uygulamayı kullanmak için, Turkcell’li olmanıza da gerek yok. İster kendinize ister sevdiklerinize Dijital Operatör sayesinde TL yükleyebilirsiniz.

  • Dijital Operatör uygulamasını açın ve ekranın üst kısmında yer alan TL Yükleme simgesine dokunun.
  • Açılan ekranda TL Yükle seçeneğini seçin.
  • Yüklemek istediğiniz miktarı (35 TL, 40 TL, 50 TL, 95 TL, 180 TL) seçin. Maalesef uygulama üzerinde 35 TL’den az seçenek yer almamaktadır.

turkcell tl yukleme dijital operator

  • TL yüklemek istediğiniz numarayı başında 0 olmadan girin ve devam edin.

Turkcell 10 TL, 20 TL Yükleme

Turkcell’de şuan en az 35 TL yükleme limiti bulunmaktadır. Ancak hattınıza TL transferi yapılması, TL yükleme işlemiyle aynı hakları kazandırmaktadır. Telefonunuza TL yüklediğiniz zaman 185 gün aktif + 180 gün yarı aktif kullanım hakkı kazanırsınız. Aynı şekilde hattınıza 10 TL ve üzeri TL transferi yapıldığında da yine aynı hakları elde edersiniz. Bundan dolayı bir yakınınızdan size 10 TL transfer etmesini isteyebilir veya bir arkadaşınızla ortaklaşa 40 TL yükleme yapıp 20 TL’sini transfer ile gönderebilirsiniz.

Turkcell TL Gönderme ve TL İsteme

Turkcell TL gönderme ve tl isteme hakkında detaylı bilgiye Turkcell TL Gönderme ve TL İsteme yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Turkcell TL Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell TL sorgulama için kullanabileceğiniz en pratik yol arama ekranına *123# yazıp arama yapmaktır. Bu yöntemin dışında Turkcell Hesabım üzerinden kalan TL miktarını öğrenebilirsiniz.

Paylaş

Yorumdan çık