Anasayfa Operatörler Turkcell Tarifen Yurt Dışında Geçerli Kampanyası

Turkcell Tarifen Yurt Dışında Geçerli Kampanyası

0

Turkcell, yurtdışına çıkan müşteri için Tarifen Yurt Dışında Geçerli kampanyasını müşterilerine günlük 16.90 TL karşılığında sunuyor. 66 ülkede geçerli olan bu özellik sayesinde yurt içinde sahip olduğunuz her yöne dakika, sms ve internetinizi yurt dışında da kullanabiliyorsunuz.

Turkcell faturalı hat sahipleri hiçbir şey yapmadan yurt dışında yine kendi numaralarını kullanarak sahip oldukları dakika, sms ve internetlerini kullanabiliyorlar. Turkcell Tarifen Yurt Dışında Geçerli kampanyasından yararlanmak için bir şey yapmanıza gerek yok. Yurtdışında kullandığınız dakika, sms ve internet için günlük 16.90 TL ödeme yapıyorsunuz. Ancak bu özelliği iptal etmişseniz ve tekrar aktif etmek istiyorsanız SUPER YURTDISI yazıp 2200’ye mesaj göndermeniz gerekiyor.

Turkcell Tarifen Yurt Dışında Kampanyasının geçerli olduğu ülkeler şu şekilde: ABD, Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Avustralya, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Krallık (İngiltere, Kuzey İrlanda, İskoçya, Galler), Bosna Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Filistin, Finlandiya, Fransa, Guatemala, Güney Afrika, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Kanada, Karadağ, Kosova, Lihtenştayn, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malezya, Malta, Monako, Moldova, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Sırbistan, San Marino, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tayland, Tunus, Ukrayna, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan, Katar, Ermenistan, Mısır, Nepal ve KKTC

Yurtdışına çıkıp kullanım yaptığınız gün hattınıza 16.90 TL yansımaktadır. Eğer bu özelliği iptal etmek istiyorsanız IPTAL SUPER YURTDISI yazıp 2200’a mesaj göndermeniz yeterlidir.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz