İnternette gezinirken sayfaları kaplayan reklamlardan, içeriğe ulaşmanızı engelleyen reklamlardan sıkıldıysanız Turkcell’in müşterilerine sunduğu Reklam Engelleme servisini kullanabilirsiniz. Turkcell reklam engelleme servisi, mobil veri üzerinden ziyaret ettiğiniz sayfalardaki reklamları engellemek için kullanılmaktadır.

Çoğu kişi internetteki reklamlardan şikayetçidir. Web sitelerinin tek gelir kaynağı olan reklamlar, bazı siteler tarafından aşırı derecede kullanılmakta ve bu da ziyaretçileri rahatsız etmektir. Turkcell bu konuda müşterilerine Reklam Engelleme servisini sunmuştur. Aylık 2.99 TL ücret karşılığında abone olunan Reklam Engelleme servisi, sitelerdeki reklamları engellemektedir.

Turkcell reklam engelleme servisine abone olmak için REKLAM ENGELLE yazıp 2200‘a mesaj göndermeniz yeterlidir. Ayrıca Turkcell.com.tr veya Hesabım uygulaması üzerinden de aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Reklam engelleme servisi sadece mobil veri üzerinden bağlantılarda çalışmaktadır. Telefonunuz wi-fi ağına bağlıyken reklam engelleme çalışmamaktadır. Ayrıca video önü reklamlar ve site içine gömülü reklamlar (intagram, facebook reklamları vb.) engellenememektedir.

Turkcell reklam engelleme servisini iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Aboneliğinizi iptal etmek için IPTAL REKLAM yazıp 2200‘a mesaj gönderebilir veya Hesabım uygulaması üzerinden aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Paylaş.

Yorum Yap