Ana sayfa Kategoriler Operatörler Turkcell Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Turkcell Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

0

Turkcell numara taşıma hakkında merak edilen tüm soruları bu yazımızda yanıtlayacağız. Mevcut operatörünü değişmek isteyen ama numarasını değiştirmek istemeyen kişiler numara taşıma işleminden yararlanabilirler. Turkcell numara taşıma nasıl yapılır? Numara taşıma kaç gün sürer, numara taşıma kaç tl gibi soruları bu yazımızda cevaplayacağız.

Turkcell Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Numaranızı Turkcell’e taşımak için Turkcell.com.tr adresini ve Turkcell mobil uygulaması kullanabilir veya Turkcell mağazalarına gidebilirsiniz.

Turkcell Numara Taşıma İşlemi Kaç Gün Sürer?

Numara taşıma işleminiz, başvurunuzla beraber başlar. Ve numara taşıma işlemi yasal olarak en fazla 4 gün içerisinde tamamlanır. Eğer numara taşıma başvurunuzu Online kanallar üzerinden yaptıysanız, İstanbul için 24 saatte, diğer illerde 4-6 gün içinde hattınız adresinize teslim edilir.

Numara Taşıma Ücretli mi?

Numara taşıma işlemi ücretsiz bir işlemdir. Bununla beraber numarasını Turkcell’e taşıyanlara indirimli kampanyalar sunulmaktadır.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın