Ülkemizde yaşanan deprem felaketi sonrasında, birçok firma depremden etkilenen vatandaşlara çeşitli yardımlar sunuyor. En son Turkcell deprem bölgesinde ikamet eden vatandaşların 12, 24 ve 36 taksitle telefon satın almasını sağlayacağını açıkladı. Taksitle telefon alabilmek için tek şart deprem bölgesinde ikamet ediyor olmak. Detaylar yazımızda.

Turkcell, depremden etkilenen 10 ilde “Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya, Diyarbakır, Kilis, Şanlıurfa, Adıyaman, Hatay, Osmaniye ve Adana” akıllı telefonlarda uygulanan taksit sınırını kaldırdı. Böylece bu şehirlerde ikamet eden vatandaşlar 12, 24 veya 36 taksitle telefon satın alabilecekler. Bu kampanya dahilinde Turkcell mağazalarında satılan Apple, iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo gibi markaların tüm modellerini satın alabilecekler. Kampanyadan yararlanmak için aranan tek şart ise deprem bölgesinde ikamet ediyor olmak.

Yaptığımız araştırmalarda, Turkcell’de satın tüm telefon modellerinin 12, 24 veya 36 ay taksitle satın alınabildiğini gördük. Ancak 36 ay gibi uzun vadelerde, telefonun üzerine yüklü miktarda vade farkı geldiğini belirtelim. Konuyla ilgili yeni gelişmeler yaşanırsa, sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Paylaş

6 yorum

    • Osman Çokgezer on

      Turkcell bayisine giderseniz, size yardımcı olurlar. 36 ay taksitle telefon alabilirsiniz ancak çok fazla vade farkı oluyor, bilginiz olsun.

    • Osman Çokgezer on

      Kampanya şartı deprem bölgesinde bulunan 11 ilden birinde ikamet etmek. Bayiye gidip detaylı bilgi alabilirsiniz. Kampanya halen devam ediyor.

Yorumdan çık