Ana sayfa Kategoriler Operatörler Türk Telekom’dan Tarifen Yurtdışında Paketi

Türk Telekom’dan Tarifen Yurtdışında Paketi

0

Yaz aylarında birçok kişi tatil olarak yurt dışını tercih ediyor. Yurt dışına çıkışların yoğun olduğu bu günlerde Türk Telekom’da müşteri için Tarifen Yurtdışında paketini kullanıma sundu. Tarifen Yurtdışında paketi sayesinde sahip olduğunuz dakika, internet ve sms’leri yurt dışında da kullanabileceksiniz.

Türk Telekom’un Tarifen Yurtdışında paketi sayesinde günlük 14.90 TL karşılığında sahip olduğunuz paketin tüm dakika, internet ve sms’lerini yurt dışında da kullanabileceksiniz. 14.90 TL ücrete tüm vergiler de dahil.

Türk Telekom Tarifen Yurtdışında paketine sahip olmak için tek yapmanız gereken şey ise TARIFEN YURTDISINDA yazıp 5555‘e ücretsiz olarak mesaj göndermek. Bu şekilde kayıt yaptırdığınız zaman artık ne zaman yurt dışına çıkarsanız dakika, sms ve internet paketinizi yurt içinde kullandığınız gibi kullanabileceksiniz. Kayıt işlemi için dilerseniz 444 1 500’ü arayabilir, *151#’yi tuşlayabilir veya Türk Telekom mağazalarına gidebilirsiniz.

Türk Telekom Tarifen Yurtdışında paketi 72 ülkeyi kapsamaktadır.

Kampanyanın geçerli olduğu ülkeler :

Almanya,  Amerika Birleşik Devletleri,  Arnavutluk,  Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, BeyazRusya, BosnaHersek, Brezilya, Bulgaristan,  Çek Cumhuriyeti,  Çin, Danimarka, Endonezya, Ermenistan, Estonya, Filistin, Finlandiya, Fransa, Guatemala, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, HongKong, Irak, İngiltere, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Japonya, Jersey, Kanada, Karadağ, Katar, KKTC, Kuveyt, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malezya, Malta, Moldova, Myanmar, Norveç, Pakistan, PapuaYeniGine, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, SanMarino, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, SuudiArabistan, Tayland, Ukrayna, YeniZelanda, Yunanistan, Kosova, Tayvan, Nepal.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın