Ana sayfa Kategoriler Operatörler Türk Telekom’dan Ramazan’a Özel Bereketi Bol Kampanya

Türk Telekom’dan Ramazan’a Özel Bereketi Bol Kampanya

0

Türk Telekom, Ramazan ayına özel müşterilerine ve hattını Türk Telekom’a taşıyacaklar için Bereketi Bol Kampanyasını başlattı. Bereketi Bol Kampanyasında her yöne ücretsiz dakikalar ve internet bulunuyor.

Türk Telekom, Ramazan ayına özel olarak öncelikle kendi müşterilerine Ramazan ayı boyunca sahur vakitlerinde kullanabilmeleri için 10 GB internet paketi hediye etti. Gece 02.00-06.00 arasında kullanabileceğiniz 10 GB internet hattınıza ücretsiz olarak tanımlanıyor. Bu kampanyadan yararlanmak için SAHUR yazıp 5555’e mesaj göndermeniz ve gelen onay mesajını da ONAY SAHUR diyerek onaylamanız gerekiyor. Ancak burada dikkat etmeniz gereken şudur: İşleme onay verdiğiniz zaman aynı zamanda Türk Telekom, Avea ve TTNET’in size özel tekliflerini iletebilmesi için veri paylaşımına da onay vermiş oluyorsunuz.

Bereketi Bol Kampanyasıyla 3 ay boyunca ücretsiz kullanılabilen dakika ve internet paketlerinden 01.05.2018 tarihi itibariyle numara taşıma veya yeni hat tesisi yolları ile aşağıdaki tarifelere gelen müşteriler 30.06.2018 tarihine kadar kayıt olabilecektir.

Şanslı 2GB Tarifesi Selfy Google Play 5GB
Şanslı 4GB Tarifesi Selfy Google Play 10GB
Şanslı 6GB Tarifesi Prime Eksper 10GB Tarifesi
Aşmayan 4GB Tarifesi Prime Eksper Aşmayan 10GB Tarifesi
Aşmayan 6GB Tarifesi Prime Eksper 15GB Tarifesi
Turuncu Large Prime Eksper 20GB Tarifesi
Turuncu Medium Prime Eksper 25GB Tarifesi
Faturalı Mor Small Tarifesi Prime Ekstra 10GB Tarifesi
Faturalı Mor Medium Tarifesi Prime Ekstra 15GB Tarifesi
Faturalı Mor L Tarifesi Prime Ekstra 20GB Tarifesi
Faturalı Mor XL Tarifesi Prime Ekstra 25GB Tarifesi
  • 3 fatura dönemi boyunca geçerli aylık her yöne 500 Dakika için RAMAZAN 500DK yazıp 5555’e mesaj gönderin.
  • 3 fatura dönemi boyunca geçerli aylık Türk Telekomlularla 10.000 Dakika faydası için RAMAZAN SINIRSIZ yazıp 5555’e mesaj gönderin.
  • 3 fatura dönemi boyunca geçerli aylık 5GB cepten internet faydası için RAMAZAN 5GB yazıp 5555’e mesaj gönderin.
  • 3 fatura dönemi boyunca geçerli geceleri 00:00-06:00 saatleri arasında geçerli aylık 10GB internet için RAMAZAN 10GB yazıp 5555’e mesaj gönderin.

Ancak şunu unutmayın, yukarıdaki faydalardan sadece birinden yararlanabilirsiniz. Yani hem internet hem de dakikadan yararlanamazsınız. Ayrıca her müşterin kampanyaya 1 kez katılma hakkı vardır. Kampanyaya katılan bir kişi iptal ederse bir daha kampanyaya katılamamaktadır.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın