Ana sayfa Kategoriler Operatörler Türk Telekom’dan Müşterilerine Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan Müşterilerine Bedava İnternet Kampanyası

0

Türk Telekom, Yılların Hediyesi Kampanyası ile müşterilerine internet paketi hediye ediyor. Kaç yıldır Türk Telekom müşterisi iseniz 3 fatura dönemi boyunca o kadar GB internet paketine ücretsiz sahip oluyorsunuz.

Türk Telekom Yılların Hediyesi Kampanyası ile müşterilerine ücretsiz internet paketi hediye ediyor. Kampanya dahilinde kaç yıldır Türk Telekom müşterisi iseniz o kadar GB internet 3 ay boyunca hattınıza tanımlanıyor.

Örneği 3 yıldır Türk Telekom müşterisiyseniz, 3 ay boyunca hattınıza 3 GB internet paketi hediye ediliyor. 4 yıldır Türk Telekom müşterisiyseniz 4 GB internet 3 ay boyunca hattınıza yükleniyor.

Kampanyaya katılmak ücretsizdir.Kampanyaya katılmak için Türk Telekom Mobil İşlemler uygulamasını kullanabilir veya YILLAR yazıp 5555‘e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için faturalı hat müşterisi olmanız, 4.5G uyumlu cihaz ve SIM karta sahip olmanız gerekmektedir.

Kampanyaya katıldıktan sonra hediye internetiniz 3 fatura dönemi boyunca hattınıza ekleniyor ve kullandığınız internetler öncelikle hediye internetlerden kullanılıyor. Yılların Hediyesi Kampanyasından sadece 1 kez faydalanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın