Anasayfa Operatörler Türk Telekom’dan 39 TL’ye İnterneti Bol 10 GB Tarifesi

Türk Telekom’dan 39 TL’ye İnterneti Bol 10 GB Tarifesi

0

Türk Telekom, yeni hat alanlara, numarasını türk telekoma taşıyanlara ve türk telekom faturasızdan faturalıya geçenlere ayda 39 TL’ye İnterneti Bol 10 GB tarifesini sunuyor.

Türk Telekom İnterneti Bol tarifesinde aylık 10 GB internet, her yöne 1000 dakika ve 1000 sms bulunuyor. 12 aylık taahhüt ile yeni aktivasyon yapan, numarasını türk telekoma taşıyan veya faturasızdan faturalıya geçenler tarifeye 39 TL‘den sahip olabiliyorlar. Ancak 12 aylık taahhüt yapmak istemezseniz tarifeye 49 TL ödemeniz gerekiyor. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Türk Telekom İnterneti Bol 10 GB tarifesine geçiş yapmak için Türk Telekom mağazalarına uğramanız gerekiyor. Tarifeye geçiş yaptıktan sonra kalan haklarınızı öğrenmek için SES, SMS ve INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz olarak mesaj gönderebilir, 9333’ü arayabilir veya *124#’yi tuşlayabilirsiniz.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz