Ana sayfa Kategoriler Operatörler Türk Telekom’dan 15 Temmuz’a Özel Kampanya

Türk Telekom’dan 15 Temmuz’a Özel Kampanya

0

Türk Telekom, 15 Temmuz’a özel iletişim kampanyası başlattı. 15 Temmuz tarihinde tüm Türk Telekom müşterileri için birçok hizmet ücretsiz olarak sunulacak. Ücretsiz sunulan haklar için her hangi bir kayıt yaptırmanıza da gerek olmayacak.

Türk Telekom, 15 Temmuz gününde geçerli olmak üzere tüm mobil müşterilerine her yöne 1000 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma, her yöne 5000 sms ve 1 GB internet hediye ediyor.

15-16 Temmuz tarihlerinde Türkiye genelinde bulunan Türk Telekom WiFi noktalarından ücretsiz olarak internete girilebilecek.

Türk Telekom ev veya iş telefonu sahipleri şehir içi ve şehirler arasını dakika sınırı olmadan ücretsiz olarak arayabilecekler.

Ayrıca 15 Temmuz tarihinde Türkiye genelinde bulunan tüm ankesörlü telefonlarla sabit numaralar ücretsiz olarak dakika sınırı bulunmadan aranabilecek. Cep telefonlarını aramanın ilk iki dakikası yine ücretsiz olacak. Ankesörlü telefonlardan telefon kartı veya kredi kartı ile arama yapabilirsiniz.

15 Temmuz’da Türk Telekom sabit internet kullanıcılarının internet kullanımları Adil Kullanım Noktası’na (AKN) dahil edilmeyecek ve AKN’yi aşmaları durumunda hız düşümü yaşayan abonelerin hızları, mevcut paket hızlarına yükseltilecektir.

Bu anlamlı günde Türk Telekom’un başlatmış olduğu bu kampanyayı biz de takdir ediyor diğer operatörlerden de benzer kampanyalar bekliyoruz.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın