Ana sayfa Kategoriler Operatörler Türk Telekom Selfy’den Ücretsiz Whatsapp Kampanyası

Türk Telekom Selfy’den Ücretsiz Whatsapp Kampanyası

0

Türk Telekom’un gençler için sunduğu Selfy, yurtiçi ve yurtdışında Whatsapp kullanımını ücretsiz yaptı. Yani whatsapp’ta mesajlaşmak internet paketinden harcamayacak. Selfy ücretsiz whatsapp kampanyasının tüm detayları yazımızda.

Selfy nedir diyenler olabilir. Selfy 7-25 yaş arası Türk Telekom faturalı veya faturasız hat sahiplerinin ücretsiz olarak yararlanabildikleri bir servis. Selfy’ye katılmak için SELFY veya TC Kimlik NO yazıp 4545’e mesaj atabilir, 444 1 444 müşteri hizmetlerini arayabilir veya Türk Telekom bayilerinden katılım yapabilirsiniz.

Selfy ücretsiz Whatsapp kampanyasından yararlanmak için öncelikle Selfy’ye katılmış olmanız gerekiyor. Sonrasında ise Whatsapp yazıp 4545’e ücretsiz olarak mesaj göndermeniz yeterli.

Faturasız hat sahiplerinin ücretsiz Whatsapp’dan yararlanmaları için 30 günde bir en az 25 TL yüklemeleri, Faturalı hat sahiplerinin ise en az 1 GB içeren her şey dahil (konuşma+sms+internet) bir tarife de olmaları gerekmektedir.

Selfy ücretsiz Whatsapp kampanyasının da bir adil kullanım kotası bulunuyor. Yurtiçinde 1024MB, yurtdışında ise 50MB internet limiti bulunuyor.

Yurtdışı ücretsiz Whatsapp kullanımı aşağıdaki ülkelerde geçerlidir.

ABD, Andora, Arnavutluk, Almanya, Avusturya, Belçika, Belarus, Bosna, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Karadağ, Litvanya, Lichtenstein, Letonya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Moldovya, Monako, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Vatikan, Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Kuveyt, Bahreyn, KKTC

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın