Ana sayfa Kategoriler Operatörler Türk Telekom Peşin Fiyatına 12 Ay Taksitle Telefon Kampanyası (Kasım 2019)

Türk Telekom Peşin Fiyatına 12 Ay Taksitle Telefon Kampanyası (Kasım 2019)

0

Türk Telekom, farklı zamanlarda farklı akıllı telefon modelleri için peşin fiyatına 12 ay taksit kampanyası yapıyor. Kasım 2019 itibariyle, Huawei P SMart 2019, Lg Q60, Huawei Y7 2019, Honor 8C ve Oppo A5S modelleri için peşin fiyatına 12 ay taksit imkanı sundu. Detaylar yazımızda.

Akıllı telefon fiyatlarının artmasıyla birlikte kullanıcılar taksitle telefon almaya yöneliyorlar. Dün yazdığımız telefona taksit nasıl yapılır yazımızda sizlere bu konu hakkında birçok ipucu ve fikirlerimizi paylaşmıştık. Bugünde Türk Telekom’un başlattığı 12 ay taksitle akıllı telefon kampanyasını sizlerle paylaşmak istedik. Yapılan kampanya ile faturanıza ek ödemeyle belirlenen telefonlardan birini alabilirsiniz. Ancak yazımızı sonuna kadar okumanızı ve linkini paylaştığımız yazıyı okumanızı öneriyoruz.

Türk Telekom’un kampanyasında telefonlar için faturaya ödemeniz gereken taksitler şu şekilde:

Huawei P Smart 2019: 199₺ x 12 ay
Huawei Y7 2019: 158₺ x 12 ay
Honor 8C: 149₺ x 12 ay
LG Q60: 199₺ x 12 ay
Oppo A5s: 158₺ x 12 ay

Bir de bu telefonların Türk Telekom’da peşin satış fiyatları yer alıyor. Taksit tutarlarını 12 aya çarptığımız zaman, telefonların indirim yapılmadan önceki peşin fiyatına denk geliyor. Ancak telefonları peşin aldığınız zaman ekstra bir indirim uygulanıyor ve daha ucuza satılıyor. Yani yukarıda linkini paylaştığımız Telefona Nasıl Taksit Yapılır? yazımızda anlattığımız gibi Operatör kampanyası pek avantajlı değil aslında. Burada yapılan olay şu: taksitli fiyatı normal fiyat gibi gösterip peşin ödemede indirim var diyorlar. Halbuki, telefonun peşin fiyatı zaten o indirimli fiyatın ta kendisi. Taksit yaptığınız zaman üstüne fiyat binmiş oluyor. Ayrıca telefonların peşin fiyatı konusunda da bir araştırma yaptığınız zaman, başka platformlarda daha ucuz olduğunu da görebilirsiniz.

Ancak her şey tercih meselesidir. Faturaya ek ödeme size rahat geliyor olabilir veya taksit şekli sizin için idealdir. Bu gibi durumlarda Operatörlerin kampanyaları birçok kişi için avantajlı olmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın